: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-08-2004  | Bieg barmanów

   Już tylko jeden dzien dzieli nas od Biegu Barmanów! W sobotę na bulwarze zapowiada się wspaniała zabawa, nad którą Nocny Elbląg objął patronat medialny. Jeżeli do tej pory nie mieliście sprecyzowanych planów na spędzenie sobotniego popołudnia, to już je macie!
W biegu może wziąć udział każdy, kto posiada strój kelnera/barmana oraz przyniesie ze sobą dobry humor. Swój udział zadeklarowało wiele elbląskich lokali, między innymi Bowling Club, Klepsydra, Fairplay, Hollywood, Darts Club 501, Aquario, Złoty Puzon, Czarny Kot, MF i Casablanca - jednak to nie wszystkie ekipy!
Wraz z organizatorami mamy nadzieję, że impreza dostarczy wszystkim sporej dawki śmiechu i zabawy, lecz przede wszystkim przyczyni się do nawiązania więzi pomiędzy elbląskimi lokalami, aby w przyszłości wspólnie zajmować się nie tylko zabawą lecz także wspólnym poszukiwaniem rozwiązań różnych problemów dotyczących elbląskich lokali.
Zapraszamy do udziału w imprezie!

voophroo & organizatorzy
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone