: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-08-2004  | Wkrótce Cafe Mundial

W najbliższą sobotę 28 sierpnia od godziny 9.30 odbywać się będzie kolejna edycja Cafe Mundial. Impreza ta z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ jej integracyjny charakter znajduje zwolenników nie tylko wśród bywalców pubów, ich właścicieli, lecz również wśród gwiazd polskiego futbolu. Elbląg odwiedziły już między innymi takie legendy jak Roman Kosecki, Stanisław Terlecki, Grzegorz Lato, Czesław Lang, Stanisław Terlecki, a w ubiegłym roku Andrzej Strejlau. W tym roku odwiedzi nas Dariusz Dziekanowski, który jako gość honorowy imprezy tradycyjnie ufunduje puchar dla najlepszej drużyny. Piłkarz zapowiedział również swoje uczestnictwo w meczu finałowym, po jednej połowie w każdej drużynie.
W tym roku uczestnictwo w imprezie przypadło aż dwunastu lokalom, a to dzięki systemowi łączenia dwóch lokali w jedną drużynę. I tak na murawie boiska będziemy mogli zobaczyć bywalców tych oto lokali:

Jedynka - Casablanca
Krypta
West Side
Złoty Puzon - Amnesia
Hollywood - Mandaryn
Bowling Club
Black
Czarny Kot - MF Team

W tym roku główną nagrodą oprócz wspomnianego pucharu jest beczka piwa dla najlepszej drużyny. Po raz pierwszy nagrodzona beczką piwa zostanie również ostatnia drużyna. Przewidziano również beczkę piwa dla drużyny, która stworzy najfajniejszą atmosferę na imprezie. Drużyny, które nie zajmą pierwszego lub ostatniego miejsca, ani też nie zadbają o atmosferę dobrej zabawy, również nie odejdą z pustymi żołądkami, bowiem na ochłodę otrzymają nagrodę niespodziankę - a co to będzie, jak nie 24 browarki :)
Osobiście dopinguję drużynie Czarnego Kota MF Teamu, ponieważ przypadł mi zaszczyt biegania po boisku w barwach tych lokali. Wypełniam tym samym 50% wymaganej normy kobiecej, ponieważ w tym roku w drużynie muszą być minimum dwie przedstawicielki płci pięknej (hehe ale jestem skromna)... Oprócz grania chłopakom na nerwach, strzelania do własnej bramki i ganiania za skórzanym workiem o nazwie "piłka" zamierzam uwieczniać imprezę na fotografiach, które będą później do nabycia u ekipy Nocnego Elbląga i u barmanów.
ufff... to chyba już byłoby wszystko odnośnie Cafe Mundialu 2004. Jeśli coś mi się przeoczyło to pytania kierujcie do organizatorów, tzn do Rysia Barszcza z Czarnego Kota i do Buongiorno (chyba tak to się pisze) z Krypty. My postaramy się na bieżąco informować o przygotowaniach do imprezy!

Sponsorami imprezy są:
DIVERSE, Grupa Żywiec, Nocny Elbląg, Asenhajmer, ASJ, Speakeasy, Andrex, Presto, Radio El

voophroo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone