: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-08-2006 | Urodziny Multikina

Multikino w Elblągu działa już od roku. Z okazji rocznicy otwarcia kina zapraszamy wszystkich w ostatni weekend wakacji - sobotę 26/08 na Pierwsze Urodziny.

Na wszystkich chętnych będzie czekać wielki tort, konkursy i niespodzianki. Najmłodsi będą mogli wziąć udział w grach i zabawach. Pokazy fryzjerskie i kosmetyczne zaprezentuje Salon "Kacper i jego przyjaciele". Firma zapraszać będzie na strzyżenie, modelowanie włosów, makijaż, maseczki, pielęgnację dłoni i paznokci. Zaprezentuje także produkty z aloesu. Swoje kosmetyki polecać będzie  Avon.

Obok prezentacji cały czas będzie można wziąć udział w licznych konkursach. Każdy kto kupi tego dnia bilet otrzyma nagrodę.

Pierwsze urodziny Multikina zbiegną się także z rocznicą innej elbląskiej firmy. Tego dnia będzie obchodzić swoje urodziny Pizzeria La Capra, która ma już 10 lat. Z tej okazji 28 sierpnia od godziny 15:00 La Capra będzie częstowała pizzą wszystkich, którzy przyjdą do Multikina.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone