: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

31-08-2004  | Smak Olimpu

  Dziś chcieliśmy powitać w naszym serwisie Klub Gavroche. To bardzo miła dyskoteka-restauracja o niepowtarzalnym, greckim klimacie. Rozpisywać się tu nie będę, ale naprawdę warto zajść tam i spróbować przepysznego greckiego jadła.
  Nasze powitanie nie byłoby powitaniem, gdybyśmy czegoś nie mieli dla Was. I owszem, mamy. Zaproszenie na kolację dla dwóch osób. Co by Was nie męczyć po wakacjach, pytanie nie będzie trudne. Brzmi "ile pozycji ma Gavroche w swoim menu?". Na odpowiedzi czekamy oczywiście pod adresem: konkurs@nocnyelblag.pl. W temacie należy wpisać "Gavroche".
   Na odpowiedzi czekamy do 15 września. Wśród osób, które przyślą nam prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy nagrodę. Przypominam, że warunkiem odebrania nagrody jest podanie nam w mailu swojego imienia i nazwiska. W końcu musimy wiedzieć, komu żarełko rozdajemy.
W razie problemów z odpowiedzią wrzucamy się na telefon i dzwonimy do rzeczonego klubu. Miła obsługa na pewno pomoże nam w tych rozterkach.
Powodzenia!!!

Opi-Wan
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone