: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-08-2006 | NOWY SEZON w Bowling Clubie

Koniec wakacji ! - Niestety ......ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ....
Bo zaczynamy NOWY SEZON w Bowling Clubie.
Nowy Sezon i nowe trendy.
Dla Was naszych klubowiczów zmieniamy sie tylko na lepsze.
Słuchamy Waszych sugestii czy propozycji.
Tak wiec w sezonie 2005/ 2006 startujemy z nowymi świeżymi imprezkami.
Zaczynamy już 1 Września - cyklem imprez " PIĄTKI W BC na klubowo "
Gośćmi specjalnymi będą : DJ LEVY - ( W-wa ) uznawany za nr 1 Top DJ Poland ( House i Electro )
ADALBERT - 3 city - nie trzeba przedstawiać - bez wątpienia znany, lubiany i rozpoznawalny promotor IBIZY który toruje drogę nowym trendom imprezowym i muzycznym w Polsce a teraz także w Piątki w BC.

Nie będziemy sie rozpisywać niespodzianek na pewno nie zabraknie .
Obiecujemy Wam MEGA wieczór na otwarcie sezonu i pozegnanie lata .
Jedno jest pewne kogo nie będzie - ten może tylko żałować .!!!!!
Uwaga : Selekcja .!!!

Dla imprezowiczów nie kojarzących Dj LEVY i ADALBERTA (a są tacy jeszcze???) poniżej info w temacie

DJ Levy Wa-wa -
wedle rankingów prasy specjalistycznej , klubowiczy i kolegów z branży
obecnie nr 1 w Polsce w gatunku house i electro

Ponadto gdyby wybierano w Polsce najbardziej sympatycznego didżeja to Levy mógłby liczyć na pewno na wyższą pozycję, niż tą, którą osiągnął w plebiscycie Top 100 magazynu „Laif”. A przecież miejsce 6 to pułap dla wielu oznaczający spełnienie marzeń. Krzysiek jednak od zawsze zachowywał się jakby jego marzenia spełniały się stale i hurtowo. Wieczny uśmiech, spontaniczność i chęć działania to przecież nie są cechy pospolite, a w Polsce wręcz uznawane przez wielu co najmniej za oznakę choroby psychicznej. I pewnie jest w nim też sporo szaleństwa, bo kto o zdrowych zmysłach poświęca się przekładaniu czarnych płyt w czasach, gdy w Warszawie niewielu ma pojęcie co to elektroniczna muzyka taneczna?
Mowa o roku 1996, w którym to Levy rozpoczął swoją trzyletnią rezydenturę w Trendzie – jednym z pierwszych prawdziwych klubów stolicy.
Imprezy Rush House Party ludzie do dziś wspominają z rozrzewnieniem, a to właśnie m.in. Krzysiek swoim graniem tworzył niesamowity i niezapomniany klimat tamtych nocy. W stawianiu pierwszych kroków pomagał mu Dj Easy – postać, którą do dziś nazywa swoim muzycznym ojcem chrzestnym. Poznawszy podstawy został całkowicie pochłonięty sztuką miksowania i postawił sobie za cel nieustanne doskonalenie się w tej dziedzinie. Bowiem nawet najwspanialsze kawałki nie zabrzmią należycie, jeśli zdolność ich doboru nie będzie szła w parze z techniką.
Levy oprócz wyżej wymienionych cech ma jeszcze jedną, wypływającą naturalnie z jego charakteru, czyli wyśmienity kontakt z publicznością.
Zawsze otwarty wręcz chłonie wrażenia ludzi tańczących na parkiecie, by oddać je potem ze zdwojoną siłą. Pragnie dokładnie tego samego co oni, więc czasem na imprezach z jego udziałem trudno wyłuskać wzrokiem didżeja z rozbujanego tłumu.
Tylko słuchawki odróżniają go wtedy od reszty roztańczonych sylwetek.
Tak było niemal zawsze i wszędzie. Wszędzie w przypadku Levy’ego wcale nie brzmi przesadnie, gdyż niewiele jest w Polsce miejsc, w których jeszcze nie grał.
A nawet jeśli są, to pewnie niebawem nadrobi tę zaległość. Zaległości co do zagranicy również są nadrabiane. Latem 2005 podbijał Wyspy Brytyjskie, występując w Edynburgu i Dublinie.
Jednak Levy nie zawsze jest tylko gościem. Wraz z Matushem i JJackiem prowadzą agencję Phatbass, której imprezy w Ground Zero i Klatce niezmiennie przyciągają rzesze fanów wesołego i skocznego house’u. Chociaż powiedzieć o nim , że gra tylko house byłoby dużym nieporozumieniem.
Elementy techno i trance, które wprowadza do swoich setów sprawiają, że jego styl jest już szeroko rozpoznawany.
Phatbass to nie jedyne przedsięwzięcie, w które jest zaangażowany. Współpraca z agencjami Sentence i The Rhythm Records jest owocna dla wszystkich stron i świadczy o tym, że rozwijanie polskiej sceny klubowej nadal jest jedną z głównych ambicji Krzyśka.
Ambicji, której mu nie brakuje, więc jeśli chcesz posłuchać didżeja pełnego determinacji i radości, koniecznie wybierz się na imprezę z udziałem Levy’ego.
* *

* ADALBERT * - twórca największego eventu wakacji - ''BEACH PARTY''

DJ, producent, promotor, zasłużona postać polskiej sceny klubowej. Z muzyką związany od 1990 roku. Początkowo tylko jako prezenter muzyczny, lecz w 1996 roku nadszedł przełom. Ludzie, których poznaje i przyjaciele którzy pokazują mu pierwsze kroki, to czas który zmienił wszystko. Od tamtej pory muzyka i profesjonalne podejście do zawodu DJ-a rok po roku wpychają go na czołówkę list DJ-ów. Ranking magazynu Life w 2002r pozycjonuje go na granicy 1 dzisiątki Top Djów w Polsce .

Imprezy, doświadczenia, współpraca z wieloma ludźmi w kraju i za granicą powodują, że spełnia się jego pomysł i marzenie.

W 2004 roku wraz z grupą przyjaciół w oparciu o producenta - klub Viva w Sopocie - tworzą imprezę na plaży *"BEACH PARTY"*, obecnie uważane za jedno z najważniejszych wakacyjnych imprez Europy. (50-150 tys osób)

Z jego ust często można usłyszeć zdanie: */Nie bójcie się marzyć - marzenia się spełniają/. *

*Jako producent :*w branży rozpoznawany jako mózg pełen pomysłów, które z powodzeniem wdrażane są w życie. Jest autorem wielu znanych imprez skierowanych do różnych odbiorców, których scenariusze realizowane z dużym sukcesem w całej Polsce i Europie przyciągają tłumy fanów.

*Jako DJ* jest jednym z tych którzy rozwijali się wcześniej niż otaczający ich rynek.

Na początku, jak wielu mistrzów konsolety serwował na parkietach tylko popularne dźwięki dyskoteki. Obecnie jako rezydent kilku klubów w Polsce i na wybrzeżu, po wielu latach doświadczeń i szlifu, gotuje nam wizje i ucztę w rytmach wyśmienitych, opartych na oryginalnych ambitnych brzmieniach: house, trance, latin beat, vocal, funky, deep, dance czy chillout.

**

*Lecz przede wszystkim *kojarzony jako trójmiejski *specjalista i promotor *gorącej wyspy Ibizy czy Lizbony.


Jego styl prowadzenia imprez, pasja z jaką miksuje poszczególne utwory, zaskakujące zmiany tempa czy wstawki z innych gatunków powodują, że w pamięci obecnych na długo pozostają miłe i niezatarte wspomnienia wieczoru z wyśmienitym klimatem.

Za nim już masa doświadczeń i sukcesów, przed nim - wiele do zrobienia.

Grał w wieloma i w wielu miejscach Polski i Europy , jak sam twierdzi nie to jest ważne z kim i gdzie, lecz jak .

Prościej nie wymieniać gdyż można by było kogoś ważnego pominąć.

Przyjaciele , mentorzy , koledzy , współpracownicy i ich rodziny wiedzą komu zawsze będzie wierny , *kto dostanie jego nerkę - gdyż serce na zawsze oddał publice . *

* *


Bowling Club
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone