: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-09-2006 | Palimpsest - Premiera w Multikinie

W piątek, 8 września, powitamy na naszych ekranach
PALIMPSEST - NAJNOWSZY FILM KONRADA NIEWOLSKIEGO, TWÓRCY "SYMETRII".

Inspektor Marek prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa. W bardzo niejasnych okolicznościach zginął jego kolega, a wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ktoś z najbliższego otoczenia ofiary. W dodatku ktoś dobrze znający jego samego, bo każdy jego krok jest wyraźnie kontrolowany.
Ubiegając kolejne posunięcie Marka zabójca sprytnie zaciera ślady, plącze wątki. Podążając kolejnymi tropami Marek kilkakrotnie musi zmieniać tok dochodzenia. W końcu sam zaczyna gubić się w tym labiryncie i rzuca podejrzenia na coraz to inne osoby. Będąc o krok od nerwowego załamania czuje, że po raz pierwszy w swojej pracy dotyka cienkiej granicy obłędu.
Jedynym jasnym światełkiem w tej dziwnej sprawie wydaje się niepokojąco piękna Hanna, która pociąga Marka, ale jednocześnie odnosi on wrażenie, że dziewczyna go oszukuje, a nawet próbuje "wrobić" w morderstwo. Nie wiedząc komu może zaufać, wszędzie podejrzewa spisek. Samotny i osaczony przez demony wyobraźni trafia do szpitala. I chyba już wie, kto zabił.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone