: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-09-2006 | Samotność w sieci w Multikinie

Z okazji premiery filmu "Samotność w sieci" zapraszamy na specjalną akcję zatytułowaną "W naszej sieci nie jesteś samotny".

W piątek 15 września w godzinach 15:00 do 18:00 klienci, którzy odwiedzą Multikino lub sklep ComputerTeam  za pomocą kamer będą brali udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. W określonych godzinach prowadzący imprezę wytypuje zwycięzcę, który pojawi się na dużym ekranie sfilmowany kamerą internetową .  
Do wygrania oprócz zaproszeń do kina są kamery internetowe, gry, głośniki, klawiatury itp.

Natomiast w sobotę 16 września w godzinach 16:00 - 20:30 w Multikinie będzie można korzystać z darmowego Internetu.


Film na podstawie bestsellerowej powieści Janusza Leona Wiśniewskiego. W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Cielecką i Andrzeja Chyrę.
"Samotność w sieci", opowiada o miłości w wirtualnym świecie i życiu współczesnego człowieka, który otoczony nowoczesną techniką, wciąż szuka prawdziwych emocji i wzruszeń. "W sieci, jak w filmie - za prawdę uznajemy to, co wydaje nam się szczere", mówi reżyser filmu, Witold Adamek. "Setki tysięcy czytelników "Samotności w sieci" uwierzyło w emocje bohaterów powieści, bo odnalazło je w sobie samych. Taki też będzie film różnorodny, bogaty w efekty wizualne i nowoczesne rozwiązania techniczne - ale przede wszystkim szczery... Bo mimo całej współczesnej wymowy, "Samotność w sieci" jest uniwersalną, powszechnie zrozumiałą opowieścią o tym, co naprawdę łączy ludzi, o miłości..."

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone