: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

21-09-2006 | Powrót Coca-Cola...ry

COCA-COLA...rze, czyli Retrospektywny Zlot Eurokinomaniaków (RZE) to cykl przeglądów filmów europejskich z minionych lat. RZE odbywać się będzie raz w miesiącu (za wyjątkiem miesięcy wakacyjnych) w formie nocnych maratonów, a na każdym prezentowane będą trzy filmy z danego kraju. Kraje uczestniczące w RZE to Czechy, Włochy, Hiszpania, Francja, Anglia, Niemcy, Skandynawia czy Polska.

Bilety
Każda osoba kupując bilet na RZE otrzyma kupon upoważniający do odbioru ZESTAWU COCA-COLA...rzy

Ceny Biletów
15,00 zł (w cenę wliczony jest bilet oraz zestaw COCA-COLA...rza składający się z Popcornu 2,4 l oraz Coca-Coli 1,0 l)

Konkursy towarzyszące
Podczas przerw w Popcornbarach można będzie nabyć Coca-Colę w promocyjnej cenie i wziąć udział w losowaniu nagród, koszulek NAJAKTYWNIEJSZEGO COCA-COLA...rza (koszulka fioletowa) oraz COCA-COLA...rza Górala (koszulka zielona).

Dodatkowo osoby uczestniczące w ww. konkursach wezmą udział podczas ostatniego przeglądu (w listopadzie) w losowaniu NAGRODY GŁÓWNEJ jaką będzie ROWER COLA...rzówka oraz Żółta Koszulka COCA-COLA..rza Lidera.22 września na godz. 21:00 zapraszamy na coca-colarzy po Francusku, będzie można obejrzeć:

Męskie Sekrety
Pewnego wieczoru Antoine, wracając z pracy, ratuje samobójcę. To wydarzenie sprawia, że zaczyna się czuć za niego odpowiedzialny i stara się mu pomóc. Problem w tym, że Louis, bo tak ma na imię niedoszły samobójca, jest obsesyjnie zakochany w Blanche. To z jej powodu chciał się zabić. Antoine, nie mówiąc nic swojemu przyjacielowi, próbuje odnaleźć Blanche. I wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że Blanche... jest już zajęta. Ale to nie wszystko. Antoine stwierdza, że i na nim uroda pięknej Blanche wywiera niemałe wrażenie.
Jake zwykle bywa w podobnych okolicznościach, najlepsze intencje obracają się przeciw nam. Dlatego szlachetność Antoine'a nie od razu znajduje zrozumienieu bliskich, co prowadzi do wielu wrecz burleskowych gagów, a dla nas jest źródłem zabawnych obserwacji socjologicznych.

Aniołowie Apokalipsy
Komisarz policji Pierre Niemans (Jean Reno) odkrywa ciało człowieka zamurowane w ścianie klasztoru Lorraine. Znaki wyryte wokół ciała wskazują na zbrodnię rytualną. Kiedy Reda (Benoi Magimel) - młody oficer policji, podczas jednej z akcji znajduje przy wejściu do klasztoru półżywego człowieka - sobowtóra Jezusa Chrystusa - sądzi, że ma przywidzenie.
Jednak szybko przekonuje się, że zdarzenie to ma ścisły związek ze sprawą prowadzoną przez Niemans'a.
Morderstwa powtarzają się. Kolejna ofiara jest uśmiercana w spektakularny sposób przez posiadających niesamowitą moc, dziwnie wyglądających mnichów, którzy po dokonaniu egzekucji znikają bez śladu. Niemans i Reda są całkowicie zaskoczeni i przerażeni. Wkrótce odkrywają, że wszystkie ofiary mają takie same imiona i zawody jak 12 apostołów... Dzięki pomocy Marie - specjalistki w zakresie religioznawstwa, starają się rozwiązać tę przerażającą zagadkę. Kim są siejący postrach Aniołowie Apokalipsy? Co łączy ich z przepowiednią? Dlaczego Minister ds. Kultury i Religii Heimmerich Von Garten jest tak bardzo zainteresowany klasztorem i jego przejściami podziemnymi? Niemans i Reda są zdeterminowani znaleźć odpowiedzi na te pytania. Najpierw jednak muszą zgłębić przechowywane przez wieki tajemnice strzeżone przez siłę, której wydaje się, że nic nie może jej powstrzymać ...

5x2
Marion (Bruni-Tedeschi) i Gilles (Freiss) to piękni i wykształceni przedstawiciele klasy średniej. Gdy widzimy ich pierwszy raz, podpisują w obecności prawnika akt rozwodu z rezygnacją wskazującą, iż na tę decyzję zanosiło się od dawna. Zanim jeszcze skończy się ta scena, w filmie nastąpi niespodziewany zwrot, każąc zwątpić czy niepowodzenie tego małżeństwa da się łatwo wytłumaczyć. Pozostała część filmu stara się zweryfikować to przypuszczenie, cofając się do coraz wcześniejszych wydarzeń, które ukazują bohaterów w zupełnie nowym świetle.


Życzymy udanej zabawy!

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone