: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

29-09-2006 | Kino na Obcasach

Wszystkie Panie zapraszamy na kolejne spotkanie Kina na Obcasach. We wtorek 3 października pokażemy przedpremierowo film "Diabeł ubiera się u Prady". Tradycyjnie przed filmem odbędą się prezentacje, tym razem nie zabraknie tematów związanych z modą. Najnowszą kolekcję ubrań zaprezentuje firma "Dan hen" oraz "Joka" , torebki marki  Gino Rossi zaprezentuje firma "Garda" oraz o najnowszych trendach w fryzjerstwie opowie przedstawiciel Salonu "Kacper i Jego przyjaciele". W trakcie imprezy odbędzie się także losowanie wielu atrakcyjnych nagród. Przypominamy, iż spotkania Kina na obcasach odbywają się co miesiąc w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Diabeł Ubiera Się U Prady to ekranizacja bestsellerowej powieści przełożonej na 27 języków. W rolę Mirandy - królowej świata mody, której jedno skinienie może zarówno dać, jak i odebrać sukces wcieliła się dwukrotna laureatka Oscara Meryl Streep.

W zakręconym światku nowojorskiej mody, gdzie zła fryzura może doprowadzić do końca kariery, wyrocznią jest magazyn "Runway" [wybieg] prowadzony nieskazitelnie wypielęgnowaną dłonią Mirandy Priestley - najpotężniejszej kobiety w branży - "Runway" jest postrachem dla każdego, kto chce cokolwiek znaczyć w tej dziedzinie. Miranda chce uczynić "Runway" biblią mody dla Nowego Jorku i reszty świata i nic jest w tym nie przeszkodzi, nawet niekończący się korowód asystentek.

Posada asystentki Mirandy byłaby świetnym początkiem kariery dla Andy Sachs (Anne Hathaway), która niedawno ukończyła college. Bardziej szara myszka niż modelka stoi samotnie pomiędzy małą armią "klakierek" z personelu "Runway" - niezwykle szczupłych dziewoj stukających swoimi szpilkami na korytarzach kwatery głównej pisma na Manhattanie. Ale kiedy Andy poprosi o pracę, przekona się, że aby być kimś w tej branży trzeba czegoś więcej niż zdecydowania i determinacji.
Oto czeka na ostateczną decyzję swej potencjalnej szefowej, od stóp do głów ubranej u Prady.

Cena biletu wynosi 12 zł.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone