: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-10-2006 | Adventure - New Style In Elbląg!!!!

Impreza została przełożona na 14.09.2006 r. Z góry przpraszam i mam nadzieje, że ten fakt wpłynie korzystnie na bieg całej imprezy. Studenci zniżka 33,3333333% czyli impreza za 20 pln.


Welcome to My World jest to impreza skierowana do ludzi, którzy mają dosyć imprez na lądzie i znudzeni są patrzeniem w jeden punkt przy piciu weekendowego piwka.

Balety, których nie było w Elblągu.
Za nie wielką sumkę polskich złotych tj. 30 peelenów  (bilet wstępu) - możesz przeżyć coś co w twoim życiu nigdy się nie powtórzy, a mianowicie pływającą imprezę.
Już 7 października 2006 roku o godzinie 20.00 z Bulwaru Zygmunta Augusta wypływa na całą noc statek pasażerski, który zabierze około 100 śmiałków, którzy nie boją się wyzwań i razem z innymi chcą dobrze zabawić się na wodach Elbląga i okolic.
Specjalnie dla Was wystąpi zespół Coin (www.coinmusic.prv.pl) ze swoim nowym materiałem, a także Dj Sero i You.Rec, który jest organizatorem całej imprezy. Podczas rejsu mnóstwo atrakcji, które przewidział organizator. Między innymi wizualizacje w oknach statku czyli cały czas zmieniające się krajobraz. Na statku będzie bar w którym za mniej niż w pubie czy dyskotece będzie można zakupić trunki wyskokowe i te o mniejszej liczbie procentów.
Jeśli chcesz dobrze zabawić się w pierwszy weekend października, masz ochotę na zabawę do rana przy klubowych rytmach takich jak: house, progressive  tribal skontaktuj się z nami 0501642870 lub 0552324893 i zarezerwuj bilet.
Bilety będą do wygrania w portel i w środowym (4.10.2006 r.) wydaniu „Czekoladowego Pudingu”, który o 21 zabrzmi na falach rozgłośni „Radio El”.
Wszystkich chętnych ostro zapraszamy!!!
  

Adventure Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone