: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-10-2006 | Trzej DJ w Bowling Clubie - rel.01

I zgodnie z obietnicami, gdy słońce schowało się za horyzontem, a bieg miasta nieco  zwolnił, rozpoczęła się Odlotowa Impreza w Bowling Clubie !!!
Na firmamencie gwiazd pojawiło się się aż trzech DJ,  w tym jeden nieco mniej muzyczny. A byli to Dj Adalbert, Dj Levy no i gwiazda nieco innego formatu Dj Bols.
Zapraszamy do pierwszej części relacji, gdzie główny muzyczny akcent  nadawał Dj Adalbert. Jak zwykle zaczarował parkiet klimatem Ibizy i dał się ponieść w radosny świat odjechanego wieczoru.
Nieco innym klimatem zaskoczył nas Dj Bols. Jego zasługą była zupełnie inna prezencja części pubowej Clubu. To co wyprodukował możecie zobaczyć na załączonych fotkach.
Tak więc lećcie już do relacyjki a już jutrzejszym porankiem zapraszam na dalsze obadywanie kadrów z tego rozgrzanego wieczoru.
Jutro głównym bohaterem będzie Dj Levy i tajemniczy Zielony Ogródek. A także infa na temat nowego wystroju Bowlingowej Przystani Doskonałej Zabawy!!!

Ekipa Nocnych Ibizowców
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone