: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-10-2006 | Co Nowego w Multikinie?

Statyści przedpremierowo
Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na seanse przedpremierowe najnowszej polskiej komedii "Statyści".

Film jakiego dawno w polskim kinie nie było!
Powodów do obejrzenia "Statystów" jest kilka. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński - ceniony reżyser teatralny i telewizyjny (wyróżniony Nagrodą Ministra Kultury i Sztuki), znany producent filmowy i telewizyjny, twórca m.in. seriali "Oficerowie", "Tata, a Marcin powiedział", "Rodzina zastępcza" i - przede wszystkim - "Magda M."
"Statyści" mają świetną obsadę aktorską - z Kingą Preis i Bartoszem Opanią, Anną Romantowską i Krzysztofem Kiersznowskim, Małgorzatą Buczkowską i Łukaszem Simlatem na czele - któremu partneruje niespotykana wcześniej w polskim kinie liczna ekipa aktorów chińskich.
Reżyser w swym filmie ucieka nie tylko od zgiełku kina akcji, ale i od zgiełku wielkiego miasta. "Statyści" to pogodna komedia obyczajowa opowiadająca o tym jak do małego miasta w Polsce przyjeżdża grupa chińskich filmowców, którzy chcą nakręcić tutaj swój film. Jako statystów potrzebują Europejczyków o wyjątkowo  smutnych i ponurych twarzach i uważają że do tej roli idealnie nadają się Polacy. Praca na planie, konfrontacja z obcokrajowcami i konieczność podporządkowania się rygorom pracy w filmie prowokuje wiele śmiesznych i zabawnych sytuacji.

W związku z premierą "Statystów" Multikino serdecznie zaprasza:

27.10 (piątek) godz. 18: 00 - 20:00
Zostań aktorem! Przygotuj się do szkoły aktorskiej i castingu.
Warsztaty dla osób chcących zdawać do szkoły aktorskiej oraz pragnących wygrywać castingi.

28.10 (sobota) godz. 14:00 - 19:00
Wygraj casting!
Casting, w której nagroda główną będzie rola w najnowszym filmie Michała Kwiecińskiego. W komisji zasiądą:
a) Nina Dziwniel-Stępka - pedagog, instruktor teatralny, dykcjonista, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury
b) Mirosław Siedler - dyrektor Teatru Dramatycznego
c) Marcin Borchardt - dziennikarz, reżyser, scenarzysta
d )Maciej Jurewicz -  dyrektor Multikina
e )Michał Giorew - twórca filmowy

Osoby zainteresowane udziałem w castingu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w kasach Multikina oraz zakupić bilet na film "Statyści".

Akcje będą przeprowadzone w holu Multikina.

Ceny biletów:
Karta Multikinomaniaka, Karta Kredytowa Multikino, Club Nokia - tylko 10 zł.
dorośli - 13 zł i  15 zł
ulgowy (seniorzy; dzieci poniżej 12 lat) - 12 zł
uczniowie (uczniowie, studenci za okazaniem ważnej legitymacji) - 12 zł
grupowy (powyżej 15 osób) - 11 zł


----------


9 Kompania
Film oparty na historii radzieckiej 9. kompanii, której zadaniem podczas wojny w Afganistanie była ochrona Wzgórza 3234. "Moi bohaterowie są ludźmi uwięzionymi w wojskowym systemie, który tworzy z nich bezosobowy tłum. A właściwie traktuje ich jak zwierzęta" - mówi Fyodor Bondarchuk. Młodzi rekruci żegnają się z domem, przechodzą trening i walczą broniąc posterunku. Tyle, że dowodzący nie zdążyli poinformować ich, że jest już on radzieckiej armii niepotrzebny.
Pierwszy w rosyjskim kinie tak gorzki obraz bezsensu inwazji w Afganistanie. Nakręcona za 9 milionów dolarów produkcja, porównywana z amerykańskimi filmami z lat 80-tych, pokazującymi wojnę w Wietnamie. Niekwestionowany przebój w rosyjskich kinach, budzący mieszane uczucia, szczególnie wśród weteranów z Afganistanu.

pt-sb: 14:15, 17:15, 20:15, 23:00
nd-czw: 14:15, 17:15, 20:15


Plac Zbawiciela
Najnowszy film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze to historia o winie i jej odkupieniu.
Z pozoru zwyczajna rodzina... Mąż żona, dzieci i teściowa - w mieszkaniu z oknami wychodzącymi na słoneczny Plac Zbawiciela - ludzie tacy, jak my i ich prawdziwa historia, w której złośliwość losu splata się z przypadkami i chybionymi intencjami i kruchą naturą człowieka.
Przejmujący obraz ludzkich pragnień, marzeń, opowieść o człowieku, jego samotności pośród innych i potrzebie bliskości. To także opowieść o miłości we wszystkich jej przejawach

Rzecz dzieje się współcześnie i opowiada historię, która zdarzyła się naprawdę, a mogłaby zdarzyć się każdemu z nas. Młode małżeństwo z dwójką dzieci ma wkrótce odebrać klucze do własnego mieszkania. Ponieważ przeznaczyli na to wszystkie pieniądze, muszą oszczędzać. Rezygnują z samodzielności i wynajmowanego mieszkania, przenosząc się do matki chłopaka. Dramat rozpoczyna się, gdy wychodzi na jaw, że developer zbankrutował. Teraz młodzi nie tylko stracili wszystkie pieniądze, nie mają szans na własne mieszkanie, ale popadają w kolosalne długi.

Film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego "Plac Zbawiciela" zdobył nagrodę 31 jubileuszowego Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, został również nominowany do Polskich Nagród Muzycznych i Kulturalnych Radia WAWA Złote Dzioby 2006 w kategorii Wydarzenie Roku

pt: 18:45, 21:45
sb, wt, czw: 13:30, 21:45
nd-pn, śr: 19:15, 21:45

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone