: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

27-10-2006 | Co nowego w Multikinie?

W związku z premierą filmu "Statyści" Multikino serdecznie zaprasza:

27.10 (piątek) godz. 18:00 - 20:00

Zostań aktorem! Przygotuj się do szkoły aktorskiej i castingu.

Warsztaty dla osób chcących zdawać do szkoły aktorskiej oraz pragnących wygrywać castingi. Warsztaty będą prowadzone przez Michała Giorew - niezależnego twórcę filmowego i fotografa oraz Tomasza Walczaka - teatrologa i aktora. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

28.10 (sobota) godz. 14:00 - 19:00

Wygraj casting!
Casting, w której nagrodą główną będzie rola w najnowszym filmie Michała Kwiecińskiego. W komisji zasiądą:

a)     Nina Dziwniel-Stępka - pedagog, instruktor teatralny, dykcjonista, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury
b)     Mirosław Siedler - dyrektor Teatru Dramatycznego
c)      Marcin Borchardt - dziennikarz, reżyser, scenarzysta
d)     Maciej Jurewicz -  dyrektor Multikina
e)     Michał Giorew - twórca filmowy

Osoby zainteresowane udziałem w castingu muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w kasach Multikina oraz zakupić bilet na film "Statyści".

Akcje będą przeprowadzone w holu Multikina.----------W piątek 27 października powitamy na naszych ekranach 3 nowości:

Ludzkie Dzieci
Film zrealizowany na podstawie powieści P.D. James. Nominowany przez Akademię reżyser Alfonso Cuaron tym razem tworzy zadziwiającą wizję niedalekiej przyszłości, wysyłając jednocześnie sygnał ostrzegawczy dla współczesnego świata.

Film dzieje się na Ziemi w 2027 roku: nadzieja na przedłużenie istnienia gatunku ludzkiego wydaje się być niejasną mrzonką. Już od prawie 19 lat nie przyszło na świat na naszej planecie żadne dziecko, a z każdym upływającym "bezdzietnym" rokiem rasa ludzka w niewytłumaczalny sposób zbliża się do całkowitego wymarcia. O ile większość ludzi przyjmuje ten nieunikniony wyrok z oporem, popadając w bezprawie i nihilizm, są również tacy, którzy nie składają broni i postanawiają godnie walczyć o zjednoczoną planetę i prawa topniejącej w oczach populacji.

pt: 13:15, 16:00, 18:45, 21:15
sb-nd: 12:15, 15:30, 18:45, 21:15
pn-czw: 09:45, 12:15, 15:30, 18:45, 21:15


Infiltracja
Infiltracja to remake popularnego thrillera rodem z Hong Kongu zatytułowanego "Infernal affairs". Jednak akcja filmu Martina Scorsese ma miejsce w Bostonie. Zadaniem młodego gliniarza Billy'ego Costigan'a (Leonardo di Caprio) jest infiltracja środowiska tamtejszej mafii. Billy zdobywa zaufanie przywódcy syndykatu - Franka Costello (Jack Nicholson). Tymczasem również mafia posiada swoją wykę w policji jest nią młody kryminalista Colin Sullivan (Matt Damon). On z kolei szybko awansuje w Specjalnej Jednostce Wywiadowczej. Billy i Colin coraz bardziej angażują się w swoje podwójne życie, zbieranie informacji o planach drugiej strony pochłania ich bez reszty. Wkrótce jednak dla obu stron staje się jasne, że w ich szeregach działa kret. Życie obu mężczyzn staje się zagrożone.

pt-nd, śr-czw: 11:15, 17:00, 20:15
pn: 11:15, 17:00, 20:30
wt: 17:00, 20:15


Statyści
"Statyści" to film, jakiego dawno w polskim kinie nie było!!!  Reżyser, Michał  Kwieciński ucieka nie tylko od zgiełku kina akcji, ale i od zgiełku wielkiego miasta. Trudno o historię prostszą i bardziej bezpretensjonalną...
"Statyści" to pogodna komedia obyczajowa opowiadająca o tym jak do małego miasta w Polsce przyjeżdża grupa chińskich filmowców, którzy chcą nakręcić tutaj swój film. Jako statystów potrzebują Europejczyków o wyjątkowo  smutnych i ponurych twarzach i uważają że do tej roli idealnie nadają się Polacy. Praca na planie, konfrontacja z obcokrajowcami i konieczność podporządkowania się rygorom pracy w filmie prowokuje wiele śmiesznych i zabawnych sytuacji.

To debiut kinowy Michała Kwiecińskiego, twórcy takich seriali jak "Oficerowie", "Rodzina zastępcza" i  przede wszystkim  "Magda M."  Reżyser, przed kamerą zebrał tak doskonałych aktorów jak: Kingę Preis, Bartosza Opanię, czy Annę Romantowską.

Jeden z najdłużej oklaskiwanych filmów podczas 31. FPFF w Gdyni !!!

Głównym celem filmu jest nakłonienie do refleksji. "Statyści" otwierają oczy na świat, którego mieszkaniec wielkiego miasta po prostu nie dostrzega. Tego świata nie widać bowiem ani zza szyby samochodu, ani też przez okno kolejowego ekspresu. Tymczasem ten świat, zdawałoby się, zdegenerowany i nie nadążający za tempem współczesnego życia, zmienia się i to zaskakująco szybko. Zmienia się, dlatego że zmieniają się zamieszkujący go ludzie. Grupa przypadkowych ludzi, dostaje od losu niezwykłą szansę. Nieoczekiwanie wyróżnieni z szarego tłumu, mają niepowtarzalną okazję przekonać się o własnej wartości. Jedni uczą się asertywności, drudzy  samodzielności, jeszcze inni decydują się wyjść z cienia innych i zacząć żyć własnym życiem

Lekki, pogodny film o prostym i nieskomplikowanym życiu. Duża porcja błyskotliwych dialogów i humoru sytuacyjnego. Pełen zabawnych obserwacji oraz świetnie wykreowanych postaci. To wprawdzie obraz stary jak kino, ale jakże świeży i krzepiący!!!

pt, nd, śr-czw: 12:30, 15:15, 18:00, 20:45
sb: 12:30, 18:00, 20:45
pn: 12:30, 15:15, 18:00, 21:00
wt: 12:30, 16:15, 19:45

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone