: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-11-2006 | Co nowego w Multikinie?

Już 10 listopada o godz. 19:00 zapraszamy na Nocny Maraton Filmowy z trylogią Władca Pierścieni.

Zobacz:
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (wersja rozszerzona)
Wladca Pierscieni "Trzy pierscienie dla krolow elfow pod otwartym niebem, Siedem dla wladcow krasnali w ich kamiennych palacach, Dziewieęc smiertelnikow, ludzi Smierci podleglych, Jeden dla Wladcy Ciemnosci na czarnym tronie W Krainie Mordor, gdzie zalegly cienie, Jeden, by wszystkimi rzadzic, Jeden, by wszystkie odnalezc, Jeden, by wszystkie zgromadzic i w ciemnosci zwiazac W Krainie Mordor, gdzie zalegly cienie." Tak zaczyna się Drużyna Pierscienia - jednym z najsławiniejszych cytatów :) Część pierwsza, opowiada o tym jak Gandalf Szary odkrył, że Pierścień hobbita Froda Bagginsa, jest ni mniej, ni więcej tylko Jedynym Pierścieniem, rządzącym wszystkimi Pierścieniami Władzy. Opisuje też, jak Frodo wraz z towarzyszami musi uciekać przed grozą czarnych Jeźdźców Mordoru i w końcu z pomocą Aragorna, Strażnika z Eriadoru, dotarli do domu Elronda w Rivendell. Tam odbyła się Wielka Narada, podczas krórej postanowiono zniszczyć klejnot, a Froda wybrano na powiernika Pierścienia. Wyznaczono uczestników wyprawy, mających pomóc mu w wykonaniu swego zadania - przedostania się do karaju Nieprzyjaciela, na Górę Ognia, w jedyne miejsce na świecie, gdzie Pierścień może zostać zniszczony. Do Drużyny należeli: Aragorn, a także Boromir, syn Władcy Gondoru, przedstawiciele Dużych Ludzi; Legolas, syn władcy króla elfów z Mrocznej Puszczy - reprezentant elfów; Gimli, syn Gloina spod Samotnej Góry - krasnolud; Frodo wraz ze swym sługą Samem, i dwaj krewniacy Meriadok i Peregrin - czterej hobbici; wreszcie czarodziej Gandalf Szary. Drużyna zawendrowała z Rivendell daleko na północ, a gdy nie udało się wśród śnieżnej zawiei przebyć górskiej przełęczy Karadhrasu, Gandalf poprowadził towarzyszy do ukrytej bramy Lochów Morii by spróbować drogi pod górami. Niestety w walce ze złowrogim potworem podziemnego świata Gandalf wpadł w czarną przepaść. Z kolei na czele wyprawy staną Aragorn, który już uajwnił się jako spadkobierca starożytnych królów Zachodu; Aragorn wywiódł drużynę przez wschodnie wrota Morii i Kraine Elfów, Lorien, nad Wielką Rzeką Anduinę. Z jej nurtem spłyneli aż nad wodogrzmoty Rauros. Uczestnicy wyprawy już wiedzieli, że są śledzeni przez szpiegów i że Gollum, szkaradny stwór, który był kiedyś posiadaczem Pierścienia, idzie trop w trop za nimi. Wybiła godzina decyzji: czy skręcić na wschód do Mordoru, czy też wraz z Boromirem pospieszyć do Minas Tirith, stolicy Gondoru, by dopomóc ludziom w nadciągającej wojnie. Gdy stało się jasne, że powiernik Pierścienia za nic nie zrezygnuje z dalszej beznadziejnej wędrówki do nieprzyjacielskiego kraju, Boromir spróbował mu wydrzeć Pierścień przemocą... Pierwsza część kączy się upadkiem Boromira opętanego złym czarem, ucieczką i zniknięciem Froda wraz z jego wiernym giermkiem Samem, rozproszeniem pozostałych członków Drużyny zaatakowanych przez orków z plemion służących bądź samemu Władcy Mordoru, bądź też zdrajcy Sarumanowi z Isengardu. Zdawało się, że sprawa Pieścienia jest już przegrana...

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (wersja rozszerzona)
Miliony ludzi na całym świecie uważają, że trylogia autorstwa J.R.R. Tolkiena jest najwspanialszą opowieścią, jaka kiedykolwiek powstała. Władca Pierścieni opowiada o epickiej walce o otoczony złowróżbną sławą Jedyny Pierścień. Jeśli powróci do swego stwórcy, Mrocznego Lorda Saurona, obdarzy go mocą, która pozwoli mu zniewolić cały świat.

New Line Cinema przedstawia film Władca Pierścieni: Dwie Wieże, środkową część trylogii filmowej Petera Jacksona, opowiadającej o walce dobra ze złem, toczonej w czasach pełnych obawy w Śródziemiu. Film wchodzi na ekrany kin amerykańskich 18 grudnia 2002 roku. Trylogia to przedsięwzięcie filmowe, jakiego jeszcze nie było - trzy filmy realizowane jednocześnie przez półtora roku. Pierwszy film z cyklu - Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia, wszedł na ekrany 19 grudnia 2001 roku, zyskał uznanie krytyków i publiczności i do tej pory zarobił ponad 860 milionów dolarów na całym świecie. Dzieło Petera Jacksona nominowano do 13 nagród Akademii, co było rekordem roku 2001. Drużyna Pierścienia zdobyła cztery Oskary, w tym nagrodę za najlepsze efekty wizualne, przyznaną w uznaniu przełomowych, zapierających dech w piersiach technik specjalnych, wykorzystanych przez reżysera i podległy mu zespół do przedstawienia bogatego uniwersum Tolkiena.

Koniec części pierwszej, śmierć Boromira (Sean Bean) i upadek Gandalfa w otchłanie Khazad-dum, przyniósł nam rozpad Drużyny Pierścienia. Bohaterowie, choć podzieleni na trzy grupy, mimo wszystko są zdecydowani wykonać powierzone im zadanie.

Zagubieni pośród wzgórz Emyn Muil Frodo (Elijah Wood) i Sam (Sean Astin) zauważają, że śledzi ich tajemniczy Gollum (Andy Serkis). Stwór, spaczony przez Pierścień, obiecuje poprowadzić hobbitów do Czarnych Wrót Mordoru, jeśli tylko puszczą go wolno. Sam nie ufa nowemu towarzyszowi podróży, lecz Frodowi żal jest Golluma, który niegdyś - podobnie jak on teraz - był Powiernikiem Pierścienia.

Tymczasem Aragorn (Viggo Mortensen), elfi łucznik Legolas (Orlando Bloom) i krasnolud Gimli (John-Rhys Davies) docierają do oblężonego królestwa Rohanu, którego wielki ongiś król, Theoden, stał się ofiarą zaklęcia złego czarownika Sarumana, któremu pomogły starania jego szpiega, złego Smoczego Języka (Brad Dourif). Eowina (Miranda Otto), siostrzenica Króla, rozpoznaje w wojowniku Aragornie wielkiego przywódcę. Choć Aragorna pociąga coś w młodej księżniczce, nie zapomina o swej miłości do Arweny (Liv Tyler) i obietnicy, jaką sobie złożyli.

Gandalf (Ian McKellen), po stoczeniu śmiertelnej walki z Balrogiem, powraca do żywych jako Gandalf Biały, przypomina Aragornowi o czekającym go przeznaczeniu, jakim jest zjednoczenie ludu Rohanu z ostatnim bastionem ludzkiego oporu, królestwem Gondoru.

W tym samym czasie hobbitom, Merry'emu (Dominic Monaghan) i Pippinowi (Billy Boyd), schwytanym wcześniej przez orki, udało się uciec z niewoli Uruk-hai. Uciekają w głąb tajemniczego lasu Fangorn, gdzie wśród wiekowych drzew napotykają niespodziewanego sojusznika - Drzewca, wiekowego pasterza drzew, przypominającego z wyglądu swoich podopiecznych. Jego las zdziesiątkowały hordy sługusów Sarumana.

Podczas swych podróży członkowie Drużyny będą stawiali czoła nieprzeliczonym armiom, będą przezwyciężali liczne niebezpieczeństwa. Będą także świadkami cudów starożytnego świata i wielkiej potęgi ludów napotkanych podczas wędrówki. Wspólnie przeciwstawią się potężnym siłom wroga, rozciągającym się pomiędzy Dwiema Wieżami - Orthankiem w Isengardzie, gdzie czarownik Saruman wyhodował śmiertelnie groźną armię 10000 wojowników, a fortecą Saurona w Barad-dûr, głęboko w mrocznej krainie Mordor.

Władca Pierścieni: Powrót Króla

Z Morgulu zaczynają nadciągać nad świat ciemności. Wtajemniczeni tkwią w niepewności - czy mały hobbit żyje jeszcze, czy jest w stanie wykonać misję zniszczenia Pierścienia zanim moc Saurona zwycięży? Rozpoczyna się Wojna o Pierścień. Mordor rozpoczyna najazd na Minas Tirith, Rohan pędzi z odsieczą. Podczas oblężenia namiestnik Gonodru - Denethor popada w obłęd i próbuje spalić swojego syna i następcę - Faramira. Aragorn decyduje się pójść Ścieżką Umarłych i wyprowadza stamtąd armię Umarłych, pokonuje flotyllę korsarzy z Umbaru, by następnie ruszyć na pomoc swojemu państwu, pozostawionemu tak długo bez króla. Rozpina na maszcie statku, którym płynie flagę z królewskim godłem Elendila, którego mieszkańcy Gondoru nie widzieli już od niepamiętnych lat. Król powraca! Jednak nie czas jeszcze, żeby objąc Gondor w swoje rządy, to zdecydowanie jeszcze nie kres wojny. Sauron może ponowić atak w każdej chwili, a co najważniejsze - nie może zorientować się w podstępie, bo wtedy Powiernik Pierścienia nie wykona swojej misji. W końcu pada decyzja, że wojska muszą ruszyć z taką pewnością siebie, aby sprawić wrażenie, że wśrod nich znajduje się Pierścień - tylko tak można odciągnąć uwagę stale węszącego Saurona. Nadchodzi jednak wysłannik Mordoru i przynosi kolczugę z mithrilu Froda, płaszcz elfów i miecz Sama, żąda poddania się, w zamian za ocalenie życia tych hobbitów. Gandalf odrzuca warunki i rozpoczyna się ostatnia rozpaczliwa bitwa, bitwa na śmierć i życie, bitwa już bez nadzieji prawie. Czyżby Powiernik Pierścienia zawiódł???


----------


W piątek 10 listopada na ekrany Multikina wchodzą następujące filmy:

Alex Rider: Misja Stormbreaker

"Alex Rider: misja Stormbreaker" - filmowa superprodukcja, która dla nowoczesnych nastolatków już stała się obrazem kultowym, a i starszym widzom zapewni przyjemność dynamicznej, świetnie sfilmowanej rozrywki, zagranej równie brawurowo przez młodych aktorów (Alex Pettyfer), jak i międzynarodowe gwiazdy (Mickey Rourke, Ewan McGregor).

"Alex Rider: misja Stormbreaker" - filmowy rollercoaster, pełen szaleńczych pościgów i dynamicznych pojedynków, energetycznej muzyki oraz wyrazistych i oryginalnych bohaterów.

Alex Rider - superprzystojny superszpieg, dla którego James Bond mógłby być ojcem, ale na pewno nie konkurencją... Alex już zawłaszczył serca nastolatek, pozostawiając starego agenta bez szans, stając się symbolem odważnego, niepokornego i niepokonanego supermłodzieńca.

Czternastoletni Alex Rider stał się bohaterem dla niezliczonej liczby młodych ludzi, identyfikujących się z nim na całym świecie. Ten nastoletni szpieg pojawił się pierwotnie w "Stormbreaker", pierwszej książce z rekordowo sprzedającej się serii jego przygód stworzonej przez pisarza Anthonego Horowitza (w Polsce książka ta ukazała się pt. "Misja Błyskawica" nakładem wydawnictwa Amber). Na całym świecie sprzedano ponad 10 mln egzemplarzy, a teraz przyszedł czas na spektakularny debiut na dużym ekranie.

Alex Rider (Alex Pettyfer) jest normalnym nastolatkiem wychowywanym przez swojego wuja Ianem Riderem (Ewan McGregor), bankowego menadżera. Według Alexa wuj jest typem nudnego urzędnika. Dopiero kiedy jego opiekun ginie w wypadku, dzięki prywatnemu śledztwu Alex dowiaduje się, że wuj nie zginął przypadkiem. Chłopak odkrywa, że Ian Rider w rzeczywistości był szpiegiem brytyjskiego wywiadu i został zamordowany przez Yasesena Gregovicha (Damian Lewis), jednego z najniebezpieczniejszych płatnych zabójców na świecie.

Godziny grania

pt 9:30 11:45 14:00 16:15
sb 11:45 14:00 16:15
nd 9:30 11:45 14:00 16:15
pn 9:30 11:45 14:00 16:15
wt 9:30 11:45 14:00 16:15
śr 9:30 11:45 14:00 16:15
czw 9:30 11:45 14:00 16:15


Babel
Marokańska pustynia. Mężczyzna kupuje od sąsiada strzelbę, która ma chronić jego stado kóz przed szakalami. Strzelba była prezentem dla sąsiada od japońskiego turysty w podziękowaniu za jego pracę jako przewodnika. Broń ląduje w rękach synów pasterza, którzy postanawiają sprawdzić jej zasięg i strzelają do jadącego w oddali autokaru pełnego zachodnich turystów.
Kula trafia Amerykankę Susan (Cate Blanchett), która wybrała się z mężem Richardem (Brad Pitt) w podróż mającą uzdrowić ich małżeńskie relacje po śmierci dziecka. Cztery godziny drogi od najbliższego szpitala, autokar kieruje się do odległej wioski, w której można znaleźć tymczasowe schronienie. Zrozpaczony Richard dzwoni po pomoc do ambasady. Telefonuje również do domu w San Diego, gdzie wieloletnia gosposia Amelia (Adriana Barraza) opiekuje się ich dwójką dzieci. Błaga ją, by nie odstępowała ich w obliczu tych tragicznych okoliczności.
Amelia wybiera się jednak w rodzinne strony do Meksyku, na ślub syna. Nie mogąc znaleźć zastępczej opiekunki, postanawia zabrać dzieci ze sobą. Za kierownicą samochodu siada jej porywczy bratanek, Santiago (Gael Garcia Bernal). Przeprawa przez granicę przerodzi się w kolejny dramatyczny incydent.
Podczas gdy Richard walczy o życie żony z pomocą starej i mądrej marokańskiej kobiety oraz weterynarza, przypadkowe strzały urastają do rangi poważnego międzynarodowego incydentu terrorystycznego, a w poszukiwania sprawców angażują się służby specjalne.
W tym samym czasie w Tokio, głuchoniema dziewczyna Chieko (Rinko Kikuchi) zmaga się z rozpaczą po samobójczej śmierci matki. Narasta jej konflikt z równie przygnębionym ojcem, a czarę goryczy dopełniają frustracje okresu dojrzewania.

Godziny grania
pt 15:45 18:45 21:45
sb 15:45 18:45 21:45
nd 15:45 18:45 21:45
pn 15:45 18:45 21:45
wt 15:45 19:00 22:00
śr 15:45  18:45 21:45
czw 15:45 18:45 21:45


Dobry Rok
Zdobywca Oscara (r) Russell Crowe ponownie spotyka się z reżyserem "Gladiatora", Ridleyem Scottem na planie filmu DOBRY ROK - realizacji studia Scott Free, rozpowszechnianej przed Fox 2000 Pictures. Londyński specjalista od inwestycji Max Skinner (Crowe) przybywa do Prowansji, by sprzedać małą winnicę, odziedziczoną po zmarłym wuju. Max z ociąganiem podejmuje się sprawy, która nieoczekiwanie otworzy nowy oszałamiający rozdział w jego życiu i sprawi, że jego życie nabierze smaku.

Film Dobry Rok oparty jest na bestsellerowej powieści Petera Mayle'a (Mayle i Ridley Scott, długoletni przyjaciele, wspólnie opracowali pomysł fabularny tej powieści). Scenariusz napisał Marc Klein, a Scott jest nie tylko reżyserem, ale i producentem. W filmie występują również takie gwiazdy jak Albert Finney jako zmarły wuj Henry, który dzieli się swą mądrością ze swym młodym bratankiem, a także Marion Cotillard ("Bardzo długie zaręczyny") jako właścicielka kawiarni, która wpada Maksowi w oko, Abbie Cornish ("Salto") jako prawdopodobnie dawno zaginiona kuzynka, której powinna przypaść winnica, Tom Hollander ("Piraci z Karaibów: skrzynia umarlaka") jako najlepszy przyjaciel Maksa i Freddie Highmore ("Marzyciel") jako Max w wieku dziecięcym.

Pewny siebie i sprytny, przystojny i bystry Max Skinner jest londyńskim bankowcem, wyspecjalizowanym w obrocie akcjami - rekinem finansjery znad Tamizy, podbijającym rynki europejskie. Ostatnia operacja przyniosła mu milionowe zyski, wzbudzając zawiść konkurentów. Swój triumf Max zawdzięcza konsekwentnie wyznawanej filozofii: zwycięstwo do nie wszystko, a tylko część wszystkiego!

Wkrótce potem Max otrzymuje złe wieści z Francji: jego wuj Henry umiera. Jako najbliższy krewny zmarłego jest jedynym spadkobiercą jego posiadłości - zamku w Prowansji i winnicy "La Siroque", gdzie Henry od 30 lat uprawiał winną latorośl.

Max wyrusza do zamku, gdzie niegdyś spędzał swe wakacje z ekscentrycznym wujem, ale gdzie nie był już od lat. Kiedy zamierza rozstrzygnąć kwestie prawne spadku, z Londynu przychodzi wiadomość, że jego firma zawiesza go w obowiązkach wobec wątpliwości narosłych wokół ostatniej transakcji.

W miarę jak londyńska przyszłość staje się coraz bardziej niepewna, Max coraz bardziej wsiąka w życie zamku. Ponownie nawiązuje kontakt z opiekującym się winnicą od trzydziestu lat Francisem Duflotem, którego pamięta jeszcze ze swych dziecięcych wizyt. Żona Duflona, Ludivine, zamkowa gospodyni, serdecznie wita powracającego Maksa.

Max nie jest pewny, czy będzie mu odpowiadać życie na południu Francji. Dzwoni więc do najlepszego przyjaciela, agenta nieruchomości Charliego Willisa z Londynu, by dowiedzieć się, jaka jest obecna wartość zameczku i winnicy takiej jak "La Siroque". Charlie wyjaśnia mu, że tego rodzaju posiadłość, zwłaszcza jeśli powstaje w niej dobre wino, warta jest nawet kilka milionów dolarów. To wspaniałe zabezpieczenie na wypadek, gdyby jednak stracił pracę w Londynie.

Max spędza czas na wspominaniu dawnych wakacji, spędzanych w towarzystwie człowieka, którego wiedza i filozofia ukształtowała światopogląd Maksa i pomogła w karierze, jak też na patrzeniu w pochmurną przyszłość, kiedy nieoczekiwanie pojawia się nowa komplikacji. Do zameczku przybywa dwudziestokilkuletnia dziewczyna z Kalifornii, Christie Roberts. Christie, pochodząca z Napa Valley, winnego zagłębia Kalifornii, twierdzi, że jest córką zmarłego z nieprawego łoża. Gdyby to okazało się prawdą, zgodnie z francuskim prawem byłaby spadkobierczynią "La Siroque".

Podejrzewając, że Christie jest oszustką, Max podczas sprzeczki wypytuje ją o przeszłość, martwiąc się zarazem o los winnicy, gdzie tłoczy się sikacz najgorszej wręcz jakości. Jednakże w piwnicy wuja Max natrafia na kilka butelek "Le Coin Perdu" (zapomniany kącik). Właścicielka miejscowej kawiarni, Fanny Chenal, z którą Max nawiązuje flirt, twierdzi, że to legendarny trunek, którego cena na czarnym rynku sięga tysięcy dolarów za butelkę.
Skąd pochodzi to wino i dlaczego Duflot chce pozostać w "La Siroque" niezależnie od tego, jak potoczą się losy winnicy? A co to za niezwykłe pędy, znalezione przez Christie, o których nadzorca winnicy nie chce mówić, twierdząc, że to uprawa eksperymentalna, zaś szanowany specjalista od hodowli winorośli określa je jako bezwartościowe?

Upływ czasu i wspomnienia budzą w Maksie dawne emocje i zapomniane uczucia, każąc jednocześnie jeszcze raz zastanowić się nad maksymą wuja Henry'ego o życiu w Prowansji: "Nigdzie indziej człowiek nie jest tak bardzo zajęty, robiąc tak niewiele i mając z tego tyle satysfakcji!".

Godziny grania
pt 9:45 12:30 17:45 20:15 22:45
sb 9:45 12:30 17:45 20:15 22:45
nd 9:45 12:30 17:45 20:15
pn 9:45 12:30 17:45 20:15
wt 9:45 12:30 17:45 20:15
śr 9:45 12:30 17:45 20:15
czw 9:45 12:30 17:45 20:15


Pakt Milczenia
W 1692 roku, w kolonii Ipswich w Massachusetts, pięć rodzin zawarło pakt milczenia. Jedna z nich domagająca się coraz większej władzy została skazana na banicję. Linia krwi jej członków zniknęła bez śladu aż do dzisiaj. Wyobraź sobie, że posiadasz nadprzyrodzoną zdolność czynienia rzeczy niemożliwych, jednak im więcej mocy użyjesz, tym stajesz się słabszy.

Spenser Academy, szkoła z internatem dla elit, pełna jest pięknych, bogatych i uprzywilejowanych nastolatków. Wyreżyserowany przez Renny'ego Harlina film Pakt Milczenia opowiada historię synów z Ipswich, czterech studentów związanych ze sobą niezwykłym rodowodem. Jako potomkowie rodzin, które osiedliły się w kolonii Ipswich w XVII wieku, chłopcy urodzili się posiadając niezwykłą moc. Kiedy piąty potomek nagle wprowadza się do miasta, zostają ujawnione skrywane od lat sekrety i istnieje niebezpieczeństwo złamania paktu milczenia chroniącego ich rodziny.

Pakt Milczenia to atrakcyjny, olśniewający wizualnie thriller, w którym na ekranie pojawiają się młode, wschodzące gwiazdy kina - Steven Strait (Sky High, 10,000 B.C.), Laura Ramsey (Lords of Dogtown, She's the Man) i Taylor Kitsch (NBC Friday Night Lights), a także nagrodzona aktorka Wendy Crewson (telewizyjne 24 godziny, Eight Below).

Reżyseria RENNY HARLIN (Egzorcysta: Początek, Szklana pułapka 2, Piekielna głębia), scenariusz - J.S. Cardone (Alien Hunter, True Blue). W rolach głównych Steven Strait (Sky High, 10,000 B.C.), Sebastian Stan (All Fall Down, Red Doors), Laura Ramsey (Lords of Dogtown, Ona to on) oraz Taylor Kitsch (Snakes on a Plane, NBC Friday Night Lights), Toby Hemingway, Jessica Lucas, Chace Crawford, Wendy Crewson (24 godziny, The Santa Clause 1, 2 & 3). Produkcja - Tom Rosenberg i Gary Lucchesi. Producenci wykonawczy - Andre Lamal, James McQuaide, Roger Mincheff, J.S. Cardone, Carol Kottenbrook oraz Scott Einbinder.

W Spenser Academy rozpoczyna się nowy rok szkolny. Studenci zorganizowali szaloną imprezę, aby uczcić koniec lata. Setki wirujących w tańcu ciał. Caleb Danvers (Steven Strait) i jego trzem kolegom zostaje przedstawiona atrakcyjna, nowa studentka Sarah Wenham (Laura Ramsey). Sarah poznaje także bardzo intrygującego studenta Chase Collinsa (Sebastian Stan). Kiedy na imprezie pojawia się policja, aby rozproszyć zbyt dobrze bawiących się młodych ludzi, zostaje odkryte ciało jednego ze studentów, który zmarł z przedawkowania narkotyków. Dyrektor szkoły (Kenneth Walsh) podejrzewa, że w śmierć chłopca w jakiś sposób zaangażowani są Caleb i jego trzej przyjaciele.
W międzyczasie Sarah, była uczennica publicznej szkoły w Bostonie, usiłuje dostosować się do życia w internacie elitarnej szkoły i nie może pozbyć się dziwnego uczucia, że ktoś - lub coś - obserwuje każdy jej ruch.

W szkole rośnie napięcie, kiedy Caleb i jego przyjaciele zaczynają nadużywać swojej mocy. Chociaż wydają się być zwykłymi nastolatkami, łączy ich niewypowiedziana więź. Nie tylko są potomkami rodzin, które osiedliły się w kolonii Ipswich w czasach, kiedy miały miejsce procesy czarownic z Salem, ale także odziedziczyli nadnaturalne moce swoich przodków. Ale ich zdolności do zmieniania kształtów, przeciwstawiania się przyciąganiu ziemskiemu i nadludzkiej mocy okazują się być okupione olbrzymim kosztem. Za każdym razem, kiedy synowie Ipswich używają swojej niezwykłej mocy, starzeją się przedwcześnie. Jednak pokusa jest silniejsza od nich i bardziej uzależniająca od narkotyków.
Co więcej, w chwili, kiedy każdy z chłopców skończy 18 lat, "odziedziczy" jeszcze bardziej potężną i uzależniającą moc.

Do urodzin Caleba zostało jeszcze tylko kilka dni, a jego matka Evelyn (Wendy Crewson) przerażona jest wizją tego, że jej syn - podobnie jak jego ojciec - nie będzie w stanie oprzeć się pokusie używania mocy. Caleb zapewnia ją jednak, że będzie w stanie poradzić sobie z nowymi zdolnościami. Ale czy naprawdę? Co będzie jeśli będzie potrzebował mocy do walki ze złem, które zagraża wszystkiemu, co kiedykolwiek kochał?

Godziny grania

pt 15:00 17:30 19:45 22:00
sb 15:00 17:30 19:45 22:00
nd 15:00 17:30 19:45 22:00
pn 15:00 17:30 19:45 22:00
wt 15:00 17:30 19:45 22:00
śr 15:00 17:30 19:45 22:00
czw 15:00 17:30 19:45 22:00


-------


Noc Reklamożerców -  26 lat na świecie i 14 raz w Polsce !
18 listopada godz. 20:30 - Multikino Elbląg

Już wkrótce, już po raz 14 w Polsce, wielkie święto reklamy– Noc Reklamożerców – jedyny w swoim rodzaju, 6-cio godzinny pokaz reklam z całego świata, kolekcjonowanych przez ekscentrycznego francuza Jean Marie Boursicot!
W tegorocznym programie m.in.: przegląd reklamy koreańskiej, reklama gay, reklama walcząca i zaangażowana społecznie, total Sun czyli przegląd reklam z krajów śródziemnomorskich i jak zawsze nieśmiertelny Bob i jego Fiat , czekolada Leo – zmysłowa ręka w spocie wody Perrier.

Tradycją jest, że Noc Reklamożerców to również wieczór doskonałej zabawy i licznych atrakcji na terenie kina. Tę długą noc uatrakcyjnią -  DJ, poczęstunek, niespodzianki i konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody (ubrania Diverse, torby i zwoje plaktów od banku zdjęć Orbis, koszulki Lecha, bluzy Multikino / Noc Reklamożerców, zaproszenia do kina itp.)

Bilety do nabycia w kasach Multikina w cenie 15 zł i 25 zł.

Multikino
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone