: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

20-11-2006 | Otwarcie Ramzesa

I oto stało się!!! Ekipa Pragnie Powitać Nowy Klub na rozrywkowej scenie Elbląga!!!
Ramzes Club to nowootwarty lokal na ulicy Nowowiejskiej. Całe górne piętro zostało przekształcone w nowoczesny Club. W każdy piątek i sobotę zapraszamy wszystkich na Mega imprezy z najlepszymi klubowymi Hitami. Zagrają m.in. Dj Wiśnia, Dj Groszek oraz ... niespodzianki ;).

Dla elbląskich żaków mamy w kalendarium  Studenckie Czwartki.
W Ramzes Clubie zawitają  wielkie imprez w czasie usłyszymy najlepszych d.j z całego Świata. Nie może Was tam zabraknąć!!!

Ramzes Club  to doskonałe  miejsce do organizacji imprez firmowych, integracyjnych i innych. Posiadamy bogate wyposażenie techniczne lokalu, które udostępniamy od poniedziałku do środy. To właśnie tutaj, możesz zorganizować Idealną Imprezę.

Do lokalu zapraszamy osoby które ukończyły 18 lat (tylko na dowód osobisty), w studenckie czwartki każdy student z w 20 letnim stażem życiowym i legitymacją studencką.

To tyle w temacie Klubu. Już jutro szczegóły na temat Odjazdowej Imprezy Inaugarycjnej!!! Odbędzie się ona 24 listopada w piątkowy Wieczór i Niezapomnianą Noc. W spisie Doskonali Dj, Moc Niespotykanych Niespodzianek i wiele Atrakcji Przez Duże A!!!

Ekipa Nocnego
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone