: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-11-2006 | Nowe filmy w Multikinie.

W piątek 24 listopada na ekranach Multikina pojawią się 2 nowe filmy:

Borat
Żywiołowy popis brytyjskiego komika Sachy Barona Cohena. Parodia dokumentu przedstawiająca Borata, "szóstego co do popularności człowieka" w Kazachstanie i dziennikarza państwowej telewizji, który dla powiększenia dobrobytu swojego narodu chce u źródeł zaczerpnąć wiedzy o kulturze amerykańskiej. Borat, zawsze w asyście swojego otyłego producenta rzuca się znienacka na nowojorczyków na ulicy, aby ich całować na powitanie zgodnie z kazachskim zwyczajem. Spotyka też miłość swojego życia - CJ Parker ze "Słonecznego Patrolu", czyli Pamelę Anderson. Zamierza poślubić swą boginię w stylu kazahskim (co się wiąże, między innymi z użyciem jutowego worka).
Sprośny film, dzieło błyskotliwego społecznego satyryka, demonstrujące rasizm rozrastający się bujnie na podłożu tępego konformizmu i zaciekłej bigoterii.

Godziny grania:
pt-sb: 09:30, 13:45, 16:00, 18:30, 20:45, 22:45
nd-wt, czw: 09:30, 13:45, 16:00, 18:30, 20:45
śr: 09:30, 16:00, 18:30, 20:45Kult
Edward jest policjantem, nawet wysoko postawionym policjantem bo jest szeryfem w małym miasteczku. Pewnego dnia zatrzymuje samochód, w którym jedzie pewna kobieta ze swoją córką. Edward upomina tylko kierowcę i puszczą ją wolno. Zanim kobieta zdążyła odjechać w jej zaparkowane na poboczu auto wjeżdża ciężarówka i miażdży małe osobowe auto. Matka wraz z córką giną w płonącym wraku. Jakiś czas po tym wypadku Edward dostaje list od swojej byłej dziewczyny. W liście prosi go ona o pomoc. Chodzi o jej córkę, która zginęła jakiś czas temu i nikt nie wie co się stało. Edward wyrusza na prywatną wyspę gdzie miało miejsce zaginięcie i zaczyna poszukiwania. Jednak już od samego początku wokół sprawy dzieją się dziwne rzeczy, a najgorsze jest zachowanie mieszkańców wyspy.

Godziny grania:
pt-czw: 13:15, 15:45, 18:15, 21:00

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone