: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-12-2004  | Gdzie na Sylwestra?

Jeżli jeszcze nie masz planów na tegorocznego "sylwka" powinieneś przeczytać poniższy tekst Jest kilka lokali na Starym Mieście, które w tym roku postanowiły urządzić właśnie dla Was imprezy sylwestrowe:

Czarny Kot zaprasza do siebie za jedyne 50 zł od osoby. Gospodarzem i dj-em w jednej osobie będzie niepowtarzalny Rysiek vel. Barszcz Uczestnicy zabawy w Kocie będą mogli przynieść do lokalu własny prowiant i cos do popicia. Należałoby się pospieszyć z rezerwacją miejsc gdyż nawet bardzo przestronny Czarny Kot ma swoje ograniczenia. Póki co jednak wolne miejsca są.

Fait Play proponuje zabawę na około 50 osób (szacujemy, że jest 20 wakatów), która odbywać się będzie na dwóch salach znajdujšcych się w pubie. Koszt imprezy to tylko 99,99 zł za parę. Warto wspomnieć, że w cenę wliczony jest szampan, soczek i wódeczka, którš smakosze piwa będš mogli wymienić na 10 kufli złocistego trunku Lokal przygotuje również przekąski dla uczestników. Mimo to każdy może przynieść ze sobą własne jedzenie.

Natomiast wszyscy Ci którzy, chcieliby wynająć lokal i zorganizować tam własnš zamkniętą imprezkę niech udadzą się do pubu MF. Właściciel zapewnił, że jest gotów niemal "od zaraz" wynajšć pub grupce osób chętnych przywitać nowy rok we wnętrzach MF.

Jeżeli jednak mimo tylu propozycji wieczorem 31.12.2004 roku będziesz szlajał się po "starym" zajdź do I Clubu, jest duża szansa, że wstąpisz na imprezę z miejsca (oczywiście po zapłaceniu za wjazd) :)

Kamil
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone