: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-11-2006 | Niedzielny koncert w Klubie Krypta

Klub Środowisk Twórczych KRYPTA zaprasza na koncert w niedzielę, 26 listopada, który rozpocznie się o godz.19.00. Jest to okazja do posłuchania zespołu DREAM POWER, który po drodze swojej trasy koncertowej odwiedzi Elbląg. Bilet - 10 zł.
- Dariusz Zaleśny, saksofony. Absolwent A.M w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Jeden z czołowych polskich saksofonistów młodego pokolenia, współpracuje z big-bandem Józefa Eliasza, Grzegorzem Nadolnym i Marcinem Gawdzisem. Prowadzi własny "Zaleśny Quartet". Z jego inicjatywy powstał zespół "Dream Power", który wystąpi w niedzielę.
- Jakub Kujawa, gitara. Najmłoszy członek zespołu zdążył już zdobyć główną nagrodę na miedzynarodowym konkursie gitarowym "Guitar City".  Wirtuoz tego instrumentu o niebywałej technice i wrażliwości muzycznej. Jest rozchwytywanym instrumentalistą i poszukiwanym sidemanem.
- Bartosz Krzywda, klawisze. Pianista, kompozytor, aranżer. Zespół "Dream Power" wykonuje głównie jego kompozycje. Jest współzałożycielem grup "EleFunk" i "M.Gawdzis Group". Współpracuje z P.Dyakowskim, J.Mackiewiczem, G.Nadolnym, J.Pelcem i innymi.
- Adam Golicki, perkusja. Student A.M w Zielonej Górze na Wydziale Jazzu, jego nauczycielem jest Marcin Jahr. Zdobywca I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Perkusistów w Opolu. Świetnie znany elbląskiej publicznosći, jest ulubionym perkusistą Krzywdy i gra we wszystkich jego projektach
Zespół "Dream Power" powstał w lipcu 2006 r. w Toruniu z inicjatywy D. Zaleśnego. Wykonuje w większości kompozycje Krzywdy, podczas koncertów również utwory całkowicie wyimprowizowane na żywo. Jest to mieszanka jazzu, D&Bass i funky .Przebieg koncertu jest zazwyczaj trudny do przewidzenia nawet dla samych muzyków, którzy sami często nie wiedzą co zdarzy się "za kolejnym zakrętem" jednak potężny ładunek pozytywnej energii pozwala na spontaniczny kontakt na linii muzyk - słuchacz.  

Krypta
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone