: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-11-2006 | Jak to się robi w Bowlingu...

Witamy w grupowej relacyjce z Weekendowego Bowlinga. Na pierwszym akcie foto, widać piątkowe szaleństwa na parkiecie. Tej nocy wszyscy imprezowicze bawili się naprawdę przednie i mam nadzieję, że chociaż trochę z tych rozrywek pamiętają;) Dj Sway stanął za konsoletą na wysokości zadania i zapodał naprawdę przednie bity. Jego zagorzali fanowie na pewno byli wniebowzięci a i tych jeszcze nie przekonanych, też ostro nakręcił!!!
Teraz oddaje pałeczkę literacką dla Carlosa, który zarzuci teksta z sobotniego balowania. Stay tooned czy jak to tam sobie po angielsku leci!!!

Po tym jak Hospes odpoczywał po piątkowej imprezie, ja przybyłem do Bowla w sobotę :)
I wiecie co wam powiem? Wcale nie żałuję, że przybyłem na początku miałem mieszane uczucia, że to sobota i takie tam ale jednak... jak to mówią "Polak mądry po szkodzie" sam mogłem tego wieczoru się przekonać, że tak właśnie jest :)
Było niesamowicie, każdy bawił się...doskonale o muzykę zadbał nam Dj Panaz, który tego wieczoru zapodał różnego rodzaju muzyczne klimaty, każdy mógł znaleźć  coś dla Siebie..., jak by tego było mało około 2 w nocy nastąpiła wielka "wyżerka" :) każdy kto zgłodniał, po ekscesach na parkiecie mógł się posilić porządnie i powrócić do sobotnich podbojów :)

A jak wyglądały piątkowe oraz sobotnie podboje możecie przekonać się sami..:)

Piątkowy Hsp und Sobotni Crl
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone