: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

05-12-2006 | Pierwszy Sabatowy zlot fanów grupy Depeche Mode – „Better days”

Z niekłamana radością mamy zaszczyt poinformować o wspólnej inicjatywie kapituły Sabatu oraz dwóch bodaj największych elbląskich fanów grupy Depeche Mode , Tomka oraz Excitera.

W najbliższą sobotę tj. 09.XII.2006 w Klubie Sabat przy ulicy Stary Rynek 13 o godzinie 20 rozpocznie się zlot fanów grupy „Depeche Mode” o nazwie „Better Days”.Plan imprezy to muza DM z odrobiną SynthPopElectro sącząca się z głośników na parkiet, koncerty i teledyski lądujące z rzutnika prosto na ścianie, szybkostrzelne konkursy np. densowania, karaoke ( oczywiście DM ) no i oczywiście wiedzy o DM. Konkursy będą przerywnikami w trakcie imprezy więc nikomu nie powinno się nudzić. Pytania z zakresu wiedzy o DM będą bardziej z przymrużeniem oka więc nie studiujcie biografii i dyskografii, liczę, że wszystkich pozytywnie zaskoczymy szczyptą humoru, choć nie powiem poważnych pytań też będzie garść no i oczywiście nagrody dla zwycięzców i upominki dla wszystkich biorących udział w konkursach.

Startujemy 20:00 finisz 5:00 no chyba żeby była w nas moc na więcej.

Cena biletu to 10zł ale w każdym bilecie kryje się jedno darmowe piwo do odbioru w barze.

Lokal Sabat to nowo otwarty klub na naszym starym mieście w nim miejsc siedzących na 100 osób. Działamy od 2 miesięcy i staramy się drobnymi kroczkami zmienić stereotyp elbląskiej knajpy. 'Stary Rynek 13' to praktycznie centrum naszej starówki. Do lokalu prowadzą schodki w podziemia kamienicy, tu przy drzwiach powita was nasza sympatyczna ochrona która nie dopuści żeby komukolwiek włos spadł z głowy, niestety tego typu incydenty zdarzały się onegdaj i czasem niestety nie da się ich uniknąć wiec dmuchamy na zimne i ochrona czuwa.

To chyba tyle odnośnie planów, życzymy wszystkim miłej zabawy i liczymy na przyjęcie się tego pomysłu jakim jest Zlot Fanów Depeche Mode w naszym klubie, nasza prawa ręka, Tomek, bywalec wielu zlotów i znana postać wśród fanów oraz (Pub Menager) Exciter, zadbają o to by impreza była prowadzona według scenariusza najbardziej zlotowcom odpowiadającego.

Pozdrawiamy Kapituła Sabat'u.

Samael - Sabatu Diabeł naczelny
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone