: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-12-2006 | W BC weekend  trwa 4 dni

U Nas w  Bowlu   Weekend  trwa 4 dni (07-08-09 i 12 grudnia 2006).

1. Czwartek- na Studenta tym razem DJ Panaz zabierze Was w świat List przebojów, RnB i Hip-Hop’u . Będzie „kolorowo”,  dyscotek’owo, no i zjazd cenowy na barze murowany.
STUDENT ID:
  Heniek  0,3 - 2,50
  Warka   0,5 - 3,00
  Żywiec  0,5 - 4,00

2. Piątek – „Husowy Piątek w BC” i gość specjalny  DJ SWAY (3mia100), jeżeli chcecie wiedzieć jak wygląda Love Parade  w Berlinie to zapytajcie Sway’a, on zna tę  imprezę od kulis.

3. Sobota- Saxophon Mieczyk vs. DJ Romeo, oba indywidua gościliśmy już u Nas. Mieczyk rozgrzał  nas jakiś czas temu, swoimi ognistymi wstawkami podkręcił każdy serwowany song, Romeo rozkołysze każde towarzystwo, nawet ci którym „słoń nadepnął na ucho” przy muzyce DJ Rome’a tańczą i to jak tańczą! Sobotni wieczór to „pojedynek” dwóch wielkich indywidualności muzycznych. LADY’S & GENTELMAN  ZAPRASZAMY!  LIVE ACT    Dj Romeo & Sax Mieczyk !

4. Wtorek- Wielki Finał Karaoke 2006 i Gość Specjalny KONIO, nie bój się Konio nie gryzie wręcz przeciwnie, tańczy śpiewa recytuje, krawaty wiąże i przerywa cią… ( poniosło mnie trochę). Wszystkich zainteresowani Kto i o co będzie walczył w Finale 2006, proszę o wstrzymanie wodzy (znów te końskie wtręty) jeszcze będzie info na Nocnym Elblągu i Naszej stronce. www.bowling.nocnyelblag.pl

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone