: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-12-2006 | Już mamy weekend w BC

09.12 Sobota-następne  wydarzenie muzyczne in Bowling, tym razem Live Act’em zaszczyci nas: DJ Romeo i Tomasz „Mieczyk” Mieczkowski. Popisy saksofonu do muzyki dj’a miały już miejsce w naszym klubie, zachęceni super efektem i dobrym oddźwiękiem, serwujemy wam kolejną porcję  rozrywki.

DJ ROMEO- Roman Ciechowski ( Gdynia )
Już za życia  zyskał miano człowieka legendy, jednego z najbardziej doświadczonych ludzi z branży, na którego wiedzy i doświadczeniu obecnie kształci się wielu adeptów sztuki dj’skiej.
Jego kariera zaczęła się w 1990 roku.  
Przez wiele lat był czołowym  prezenter muzycznym  większości klubów  Sopotu  w tym słynnego Fantomu.
W 2001 roku obejmuje rezydenturę  Clubu Galaxy, tworząc wizerunek całości  kierując klubem wedle obowiązujących w danym momencie trendów.
W międzyczasie występuje  jako gość w wielu  klubach . Najważniejsze:
Omen w Płośnicy, Klub Ibiza w Uniecku, Klub Max w Marzęcicach, Klub Sahara w Kartuzach, Klub Galaktyka w Luzinie, Disco Vegas-Dąbie, Klub Paka-Karpicko.

Tomasz Mieczykowski, -znany w środowisku artystycznym jako Mieczyk. Saksofonista, muzyk sesyjny występujący na scenach Polski i za granicą ,biorąc udział w imprezach klubowych ,koncertach polskich artystów muzyki pop i jazz . Od trzech lat współpracujący na stałe jako saksofonista w zespole Norbiego, znany również ze współpracy z artystką Niką Jagger, z którą udzielał się nagrywając jej debiutancki album! Współpracuje grając z Dj-ami na terenie całego kraju łącząc muzykę klubową z żywym instrumentem.

Dziś (piątek) w cyklu imprez „Piątki w BC na Klubowo” usłyszycie Dj Sway’a.

Wtorek zaś to rozśpiewany dzień na IV Finale Karaoke z gościem specjalnym Kosmicznym Konferansjerem Konjem zapraszamy wszystkich wszak „śpiewać każdy może”.

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone