: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-12-2006 | Co nowego w Multikinie?

Pokazy przedpremierowe w multikinie

W ten weekend w Multikinie będziesz mógł/mogła obejrzeć jako pierwszy/pierwsza komedię romantyczną

"Holiday"
W romantycznej komedii Holiday w reżyserii Nancy Meyers (Lepiej późno niż poźniej oraz Czego pragną kobiety) dwie kobiety zamieniają się domami po to tylko, aby zrozumieć, że zmiana adresu może całkowicie odmienić ich życie.

Iris (Kate Winslet) jest zakochana w mężczyźnie, który właśnie ma poślubić inną. Żyjąca po drugiej stronie kuli ziemskiej, Amanda (Cameron Diaz), dowiaduje się, że człowiek, z którym mieszka był jej niewierny. Dwie kobiety, które nigdy się nie spotkały i mieszkają w odległości ponad 4 000 kilometrów, spotykają się w sieci, na stronie pomagającej aranżować zamianę domów i pod wpływem impulsu wymieniają się miejscami zamieszkania na okres świąt. Iris wprowadza się do domu Amandy w słonecznym Los Angeles, a Amanda przyjeżdża na pokrytą śniegiem angielską wieś. Wkrótce po przybyciu na miejsce przeznaczenia, obie kobiety odnajdują to, czego najmniej się spodziewały: romans. Amanda jest oczarowana przystojnym bratem Iris, Grahamem (Jude Law), natomiast Iris, wiedziona inspiracją legendarnego hollywoodzkiego scenarzysty Arthura (Eli Wallach), leczy swoje złamane serce spotykając się z kompozytorem muzyki filmowej, Milesem (Jack Black).

Godziny wyświetlania:
pt: 18:30, 21:30
sb: 18:15, 21:00
nd: 20:00


W piątek 15 grudnia na ekranach elbląskiego Multikina powitamy najnowszy horror

"Krwawe Święta"
Akcja filmu toczy się w akademiku, tuż przed Bożym Narodzeniem. Na strychu mieszka tajemniczy morderca. Nikt niestety nie wie o jego obecności. Ginie dziewczyna. Nikt nie zauważa jej zaginięcia. W tym samym czasie dziewczyny z akademika otrzymują tajemnicze telefony. W słuchawce nie słychał nic prócz jęków i krzyków. Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Studenki zaczynają ginąć z rąk mordercy. Czy uda im się rozwiązać tajemnicę zaginięcia dziewczyn?

Godziny wyświetlania
pt-czw: 14:30, 16:45, 19:00, 21:15

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone