: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

08-01-2007 | Fotorelacja z VI Turnieju Piłkarzyków (Podsumowanie Rundy Jesiennej)

W dniu 6/1/2007 odbył się szósty turniej Rundy Jesiennej Ligi Piłkarzyków. Do zawodów przystąpiło siedem zespołów w tym debiutanci zespół Ich Troje Silverman. Od początku zawodów atmosfera walki nie opuszczała żadnej ekipy. Debiutanci ostro "dopingowali" się w sposób podobny do TOP GUN, niestety ich forma połączona z tremą sparaliżowała ich poczynania. Brawa należą się im za wspaniały strój sportowy zgodny z nazwą zespołu (kolor włosów) i charakter walki.
Zawody obfitowały w niespodzianki gdyż już w pierwszej rundzie porażki doznali faworyci drużyna Bracia K . Widać na załączonych zdjęciach iż ostro się zmobilizowali przy pomocy środków dopingujących(dozwolonych). Całą sportową rywalizację widać na fotorelacji tak więc nie ma sensu opisywać. Dodam jeszcze iż organizatorzy przygotowli skromne podarunki dla trzech najlepszych ekip. Ekipy te jak na dżentelmenów przystało podzielili się z innymi uczestnikami swoją wygraną. Układ tabeli po Rundzie Jesiennej można obejrzeć powyżej. Wszystkim zespołom gratuluję wspaniałej sportowej rywalizacji.

Tadro
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone