: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

17-01-2007 | II Zlot Fanów Grupy DEPECHE MODE

20 stycznia 2007 roku w Klubie SABAT mieszczącym się przy ulicy Stary Rynek 13 odbędzie się drugi już w młodym jeszcze życiu tego klubu ZLOT FANÓW GRUPY DEPECHE MODE o nazwie BETTER DAYS. Impreza rozpoczyna się o godzinie 20 i trwać będzie do białego rana.
Plan imprezy to muzyka DM oraz odrobina SynthPopElectro sącząca się z głośników na parkiet, koncerty i teledyski lądujące z rzutnika prosto na ścianie, szybkostrzelne konkursy np. DaveDance, karaoke ( tylko DM ) no i oczywiście wiedzy o DM. Konkursy będą przerywnikami w trakcie imprezy więc nikomu nie powinno się nudzić. Pytania z zakresu wiedzy o DM będą bardziej z przymrużeniem oka więc nie studiujcie biografii i dyskografii, liczymy, że wszystkich pozytywnie zaskoczymy szczyptą humoru, choć nie powiemy poważnych pytań też będzie garść no i oczywiście nagrody dla zwycięzców, które pozytywnie zaskoczyły ludzi z pierwszego zlotu w Sabacie.
Cena biletu na imprezę to 15zł lecz w każdym bilecie kryje się darmowe piwo do odbioru w barze lub równowartość w innym trunku czy napoju.

Samael - Sabatu Diabeł Naczelny
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone