: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

19-01-2007 | Co nowego w Multikinie?

W ten piątek (19-01-2007) powitamy na naszych ekranach trzy filmy:

Dlaczego Nie!
Miłość, która spada prosto z nieba. Zazdrość, zdrada i wielki świat reklamy. Tajemnice, które mogą kochanków rozdzielić... lub na nowo połączyć.
Malownicze jeziora, podwodny balet, Warszawa z lotu ptaka (i paralotni)... A do tego romantyczna historia i obsada pełna gwiazd.

On - Maciej Zakościelny - przystojny, bogaty i z temperamentem. Ona - Anna Cieślak - delikatna, romantyczna, pełna talentu... Ta Trzecia - Małgorzata Kożuchowska - pewna siebie, przebojowa i... gotowa na wszystko!

Małgosia tuż po zrobieniu dyplomu na ASP chce zacząć karierę w reklamie. Po przyjeździe do Warszawy poznaje sympatycznego artystę plastyka - Piotra. Później na jej drodze staje uwodzicielski Dawid. A na końcu - w agencji reklamowej, w której próbuje znaleźć pracę - spotyka przystojnego Jana... Trzej mężczyźni, ale wymarzony książę tylko jeden. Któremu Małgosia odda serce?

Sprawy się komplikują, gdy do gry wchodzą dwie femme fatale (w kolorze blond). Pierwsza to Ewa - szefowa firmy cateringowej, w której jest zatrudniony Piotr. Druga to Renata - jedna z gwiazd agencji reklamy. Obie dla sukcesu - i w pracy i w miłości - są gotowe na wszystko. I obie uznają Małgosię za niebezpieczną rywalkę...

Godziny grania:
pt-sb: 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:30, 23:30
nd: 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15, 22:30
pn-wt, czw: 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15
śr: 11:00, 13:15, 14:30, 15:30, 16:45, 17:45, 19:00, 20:00, 21:15


Noc W Muzeum
Szacowne korytarze Muzeum Historii Naturalnej zapełniają niezwykłe obiekty - prehistoryczne stwory o dzikim spojrzeniu, groźni antyczni wojownicy, dawno zapomniane plemiona, afrykańskie zwierzęta i legendarni bohaterowie - na wieku zastygłe w bezruchu. Czy rzeczywiście? W przygodowej komedii akcji NOC W MUZEUM, nowy nocny strażnik w Muzeum Historii Naturalnej bliski jest odkrycia, że kiedy zwiedzający idą pod wieczór do domu, rozpoczyna się prawdziwa przygoda - wypchani, odlani z wosku bądź dobrze zakonserwowani mieszkańcy muzeum ożywają.
Fantastyczna przygoda nabiera tempa, kiedy Larry Daley (BEN STILLER), pechowy marzyciel, którego niestworzone idee nigdy nie zaprocentowały, na gwałt potrzebuje pracy. Larry zawsze wierzył, że jest stworzony do rzeczy wielkich. Ale nie zdawał sobie sprawy, przed jak wielkim wyzwaniem stanie, kiedy zrezygnowany przyjmie tak mało ambitną funkcję jak posada ochroniarza w Muzeum Historii Naturalnej. Już pierwszej nocy pracy, z ogromną latarką i wyświechtanym podręcznikiem w rękach, zostaje sam w cichym, przepastnym muzeum. A może tylko wydaje mu się, że jest sam?
Bo co to za hałasy? Ku swemu pełnemu zaskoczeniu i niewierze, Larry w rosnącym przerażeniem w oczach widzi, jak pierwotne bestie i historyczne postaci wokół niego w sposób magiczny wracają do życia - wzniecając ogromne zamieszanie. Kiedy tyranozaur z wodzem Hunów Attylą sieją zniszczenie na marmurowych korytarzach, a lwy i małpy myszkują między delikatnymi eksponatami, Larry zachodzi w głowę, jak odzyskać kontrolę nad muzeum. Ostatecznie decyduje się zwrócić o pomoc do historycznego twardziela Teddy Roosevelta (ROBIN WILLIAMS), aby przetrwać tę noc. W obliczu groźby utraty pracy i kolejnego zawodu uczynionego swemu synowi Nickowi, Larry musi stoczyć niewyobrażalną bitwę o ratowanie muzeum, mając nadzieję, że wreszcie okaże się tak wspaniałym ojcem, jakim zawsze chciał być. Człowiek, który zawsze czekał na swoje pięć minut wielkości - właśnie się ich doczekał.

Godziny grania:
pt-czw: 09:00, 11:30, 14:00, 16:30, 19:15


Pajęczyna Charlotty
W filmie "Pajęczyna Charlotty", bardzo mała świnka odkrywa, że najpotężniejszą siłą na świecie jest przyjaźń. Wilbur, najsłabsza świnka w miocie, dla innych zwierząt w stajni wydaje się być uosobieniem naiwności, jednak dla Charlotty - pająka mieszkającego wśród krokwi w dachu - staje się długo oczekiwanym przyjacielem. Ich przyjaźń potrafi przetrwać nawet wtedy, gdy okazuje się, że dni świnki są policzone. Kiedy wydaje się, że tylko cud może ocalić życie Wilbura, zdeterminowana Charlotta decyduje się zrobić wszystko, aby uratować świnkę: wplata w swoją sieć słowa, które mają przekonać farmera, że Wilbur to "naprawdę ktoś" i warto go ocalić.
W tej filmowej adaptacji zostaje powołana do życia magiczna opowieść E.B. White o lojalności i poświęceniu.
Dakota Fanning gra rolę Fern, pierwszej osoby, która widzi w Wilburze coś, czego inni nie dostrzegają, natomiast Julia Roberts użycza swojego głosu Charlocie, która staje się przyjacielem i wybawcą świnki. Do obsady "Pajęczyny Charlotty" dołączyli także - Steve Buscemi jako wyjątkowo zgryźliwy szczur Templeton; John Cleese jako owca Samuel; Oprah Winfrey jako zuchwała gęś Gussy; Cedric the Entertainer jako gąsior Golly; Kathy Bates i Reba McEntire jako sarkastyczny krowy, Betsy i Bitsy; Robert Redford jako koń Ike; oraz Thomas Haden Church i André Benjamin jako głupkowate kruki, Elwyn i Brooks.
Świetnie przyjęta książka Pajęczyna Charlotty (Charlotte's Web) napisana przez wielokrotnie nagradzanego E.B. White i zilustrowana przez Gartha Williamsa jest jedną z najlepiej sprzedających się książek dla dzieci wszechczasów. Do dzisiaj książkę sprzedano na świecie w 45 milionach egzemplarzy, i przetłumaczono na 23 języki.

"Pajęczyna Charlotty" rozpoczęła swoją podróż na duży ekran, kiedy producent Jordan Kerner przeczytał powieść E.B. White swoim córkom. "Jedna z dziewczynek zapytała mnie, 'Dlaczego Fern zostawiła Wilbura w oborze, nie będąc pewna, że jest bezpieczny?'" wspomina Kerner. "Poczułem się jak rażony gromem. Wiedziałem już, że film musi być uczciwą i wierną adaptacją książki. Wszystkie pytania, które zaprzątają nam głowę, kiedy mamy po 3 - 4 lata - sprawy życia i śmierci, jak długo będziemy żyć, co się stanie z tymi, których kochamy - pozostają z nami na zawsze i stają się tym bardziej istotne, kiedy dorastamy i sami mamy dzieci."
Reżyserią filmu "Pajęczyna Charlotty" zajął się Gary Winick. Chociaż, biorąc pod uwagę skalę filmu, było to dla niego największe, jak do tej pory wyzwanie, Winick mówi, że szczególna natura tej historii sprawiła, że był pewien, że doskonale nadaje się do tego zadania. "Kiedy ponownie przeczytałem tę książkę, wiedziałem, że właśnie tę historię muszę opowiedzieć," mówi. "To duży, efektowny film opowiadający intymną historię przyjaźni świnki i pająka."
Julia Roberts użycza głosu Charlocie, opiekuńczemu pająkowi, którego przyjaźń z Wilburem jest centralnym punktem "Sieci Charlotty". "Książka opowiada o ponadczasowych elementach, na które składa się nasze życie: sprawiedliwości, współczuciu, zrozumieniu i odwadze stawania murem za tym, w co wierzymy," mówi Roberts.
Dakota Fanning gra Fern, która ratuje życie Wilbura, w nocy, kiedy przychodzi on na świat jako najsłabszy z miotu. Kerner wyjaśnia, że Fanning była pierwszą i jedyną kandydatką do tej roli. "Dakota łączy w sobie mądrość z młodzieńczą radością życia," mówi producent. "Potrafi współczuć z głębi serca, jednocześnie biegając po planie i śmiejąc się, jak zwyczajna 11-latka. Co więcej, okazało się, że czytała powieść i rola Fern była dla niej bardzo ważna."
"Kiedy dzieciaki czytają Pajęczyna Charlotty staje się ona dla nich wprowadzeniem do cyklu, jakiemu podlega nasze życie," mówi Fanning. "Zarówno w książce, jak i w filmie pełno jest ważnych przesłań. Fern posiada ona silną wolę, chociaż dopiero zaczyna dorastać," mówi Fanning o swojej postaci. "Na początku filmu jest po prostu małą chłopczycą, kiedy jednak znajduje Wilbura, staje się uczuciowa i opiekuńcza".

Godziny grania:
pt-czw: 09:15, 11:45, 14:15, 16:45

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone