: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-01-2007 | MARC VAN LINDEN w Ramzesie!!!

Już w ten piątek 26 stycznia w Ramzes Clubie zagości Mega Gwiazda światowego grania!!! MARC VAN LINDEN we własnej osobie wyczaruje klimat odjechanej zabawy. Tego nie można przegapić!!!
Poniżej krótka zajawka dla wszystkich, którzy nie kojarzą kim on jest.
Marc van Linden urodził się 9 sierpnia 1976 roku w Niemczech. Nie od razu pojawił się na scenie jako DJ i producent. Jego działalność rozpoczęła się w 1996 roku. Jednak minęło trochę czasu zanim jego kariera ruszyła do przodu, umożliwiając mu występy na ważniejszych wydarzeniach muzycznych z takimi osobistościami jak Paul van Dyk (Vandit night In Berlin), Tiesto & Max Graham, Jon O’Callagham i wieloma innymi. Przez stosunkowo krótki czas przedstawił serię utworów i remiksów z cyklu "Big in demand must have". Zarówno singiel "AM 2 PM" jak i "LH 3293" zasłużyły na respekt i uznanie wsród innych producentów. Obydwa utwory Niemca poruszyły takie gwiazdy światowej sceny muzyki technicznej jak Paul van Dyk, Jules czy Corsten. Na początku 2003 roku Marc van Linden przekazał w ręce słuchaczy serię remiksów, które pomogły mu rozpowszechnić jego imie na całym świecie oraz uzyskać zasłużony szacunek w globalnej społeczności DJ'ów. W 2004 roku Marc otworzył wytwórnię "Midway Records", pod której znakiem gra. Od tego czasu powstają tam jego najnowsze produkcje oraz innych DJ'i, tj. DK Matys, Sandra Flyn, Krzysztof Chochlow oraz Filo & Peri.
W marcu 2006 roku Marc wydał album „My Way“ w współpracy z Giuseppe Ottaviani, Adam Sheridan, De/Vision, Martion Roth, Sandra Flyn, Matys & Armada act Funabash.

Na supporcie zagrają nie mniejsze sławy w osobach DJ Matys i DJ Omen!!!
Startujemy od 21 w piątkowy wieczór!!! Wjazd na taką MEGA RAMZES IMPREZĘ to tylko 15 złociszy!!!

Ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone