: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

28-01-2007 | Ramzes volume One - Dj Omen

To była naprawdę GRUBA impreza!!! Plakaty na całym mieście ogłaszały nadejście jednej z największych gwiazd wśród DJ. Tak więc w piątkową noc na Scenę Ramzes Clubu zawitał sam  MARC VAN LINDEN!!! Towarzyszyły mu gwiazdy równie wielkiego formatu Dj Matys i Dj Omen. To właśnie oni ostro podkręcili tempo tego wieczoru. Zapraszamy Was do fotorelacji number One z tego nieziemskiego doświadczenia muzycznego.
Na koniec trochę prywaty;) Pozdrowienia dla Radia Ramzes za naprawdę ciekawą inicjatywę muzyczną. Już wkrótce na łamach nocnego odpalamy kącik muzyczny prowadzony przez Dj tego radia.
A teraz jaaaaazdaaaaaaaa i rączki w górę!!!!! /to po lewej to się nazywa żart, tak w ramach wytłumaczenia dla gimnazjalistów lub ludzi słabej głowy/ eee... no w każdym razie zapraszamy do pierwszej relacji z tego wieczoru. Jutro atakujemy ponownie tzw. Second Strike with Ramzes und foty z występu MARC VAN LINDENa!!!

ps.Do wszystkich dzieci neostrady prosimy o nie udzielanie się "nie na temat". Jeżeli piszecie oskarżenia w stosunku do kogoś, udowodnijcie je - idąc na policję. Jeżeli natomiast, robicie to bezpodstawnie wtedy czekamy na zgodę właścicielki, aby podać Wasze IP na policję - jest coś takiego jak zniesławienie...

Ekipa w Ramzesie
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone