: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-02-2005  | Walentynki

W piątkowy wieczór szefostwo pubu "Klepsydra" zorganizowało z okazji zbliżających się w dniu 14.02 WALENTYNEK turniej darta w 501 d.o. par mieszanych. Turniej połączony był z koncertem Łukasza Gesek, który umilał czas zebranym parom.

Do turnieju zgłosiło się nieoczekiwanie, aż 19 par. Zawody o o godz 1845 rozpoczął uroczyście Adam Rokicki razem z naszym znakomitym sędzią ranki krajowej Darkiem Kaczmarskim. Mecze były niezwykle zacięte, nie brakło przy ich rozgrywaniu uśmiechu, ciepłych spojrzeń zakochanych par, a także miłej, kulturalnej, uroczystej atmosfery.

Turniej trwał, aż do godz 130 w nocy. Do godz 2300 śpiewał ile mógł Łukasz.

Walentynkowe zawody wygrała para Katarzyna Gliniecka - Sławomir Pawłowski, którzy w nagrodę oprócz upominków dostali zaproszenie na kolacje do restauracji Figaro. 2 miejsce zajęła para Renata Kozłowska - Jacek Kozłowski, 3 miejsce Paulina Tacka - Bogdan Tacka, 4 miejsce Małgorzata Jaworska - Krzysztof Stodulski.

Trzeba także zauważyć, że w turnieju wzięła udział znaczna ilość graczy nie związana na co dzień z rozgrywkami darta w Elblągu. Nie przejmowali się wynikami, widać było , że przyszli po prostu się pobawić, spędzić miło wieczór a przy okazji pocelować do tarczy.

Cała imprezę należy uznać za bardzo udaną i liczymy że na następnych pojawi się o wiele większa ilość zakochanych par.

Hakan
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone