: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-02-2007 | Co nowego w Multikinie?

Live In New Orleans - jedyny koncert Norah Jones po raz pierwszy na wielkim ekranie !

Multikino oraz EMI Music Poland z okazji premiery nowego albumu "Not Too Late" zapraszają na jedyny koncert norah jones po raz pierwszy na wielkim ekranie!

Norah Jones -  Live In New Orleans

Już 8 Lutego o 19.00 w Multikinie !

Kiedy Norah Jones, 22-letnia wokalistka wydawała swój debiutancki album nakładem Blue Note Records w lutym 2002 roku, nie przypuszczała nawet, że płyta stanie się jednym z największych bestsellerów wszechczasów. Pomimo skromnych oczekiwań, album "Come Away With Me", który artystka określiła kiedyś swoją "nastrojową małą płytką" stał się niespotykanym zjawiskiem, osiągając multiplatynowy status, zanim jeszcze upłynął rok od premiery krążka. Norah stała się gwiazdą koncertującą na całym świecie, a za album "Come Away With Me" zdobyła osiem nagród Grammy, w tym w kategoriach Najlepszy Album, Najlepsze Nagranie, Najlepszą Piosenkę i Najlepszy Debiut.  

Wokalistka, autorka piosenek i pianistka powróciła w lutym 2004 płytą "Feels Like Home", kolejnym porywającym, intymnym nagraniem, które - tak jak debiutancka płyta - stanowiło idealną mieszankę piosenek autorstwa Norah i jej zespołu oraz świetnie dobranych coverów. Album "Feels Like Home" stało się dowodem na to, że sukces Norah nie był przypadkowy: płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu Billboardu, zgarnęła entuzjastyczne recenzje, zdobyła nagrodę Grammy i sprzedała się w multiplatynowym nakładzie.  

29 stycznia 2007 roku ukaże się trzecie dzieło Norah, album "Not Too Late"  -  kolekcja 13 nowych piosenek napisanych przez Norah, wyprodukowanych wspólnie z basistą Lee Alexandrem, z którym artystka od lat współpracuje przy swoich kompozycjach.

Więcej informacji oraz rezerwacja biletów na www.multikino.pl


----

W piątek, 2 lutego, powitamy na naszych ekranach film Świadek Koronny.
Miłość silniejsza niż mafia. Najbardziej oczekiwany debiut roku - Paweł Małaszyński po raz pierwszy w roli głównej na dużym ekranie!
Ten film, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, to trzymająca w napięciu historia opowiadająca o potędze uczuć w świecie zła. Gangster z miłości do kobiety porzuca świat zbrodni i wypowiada wojnę swoim byłym mafijnym kolegom. Dziennikarz, skrywający bolesną tajemnicę, na własną rękę szuka sprawiedliwości. Ich losy splotą się za sprawą dramatycznego wywiadu.
Występują: Paweł Małaszyński, Robert Więckiewicz, Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak, Urszula Grabowska

9 lutego o godz. 22.00 zapraszamy na wyjątkowy Walentynkowy Maraton Filmowy!
W programie trzy filmy: Step Up - Taniec Zmysłów, Tylko Mnie Kochaj oraz premierowo Układ Idealny!
Spędź romantyczny wieczór w Multikinie!


----


Hot Spot Party - 16 lutego godz 21.00
Przedłuż sobie Walentynki w Multikine!
Pokaz najseksowniejszych reklam z całego świata, miłosne napoje i słodkości, a dowcipny Aperitif zaserwuje Comedy Central!

Zarezerwuj bilet on-line na www.multikino.pl i spędź filmowy tydzień w Multikinie!


Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone