: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

23-02-2007 | Co nowego w Multikinie?

Testosteron - pierwsza polska komedia hormonalna! Najnowszy film Tomasza Koneckiego i Andrzeja Saramonowicza, twórców komedii „Ciało”!
Ten film musisz zobaczyć!
W rolach głównych plejada gwiazd: Piotr Adamczyk, Krzysztof Stelmaszyk, Borys Szyc, Tomasz Kot, Maciej Stuhr, Cezary Kosiński, Tomasz Karolak

Zapraszamy na jedyny pokaz przedpremierowy w czwartek 1 marca!
Ślub Kornela, pracownika naukowego z rozchwytywaną piosenkarką Alicją, ma być atrakcją towarzyską. W sali restauracyjnej trwają właśnie ostatnie przygotowania do wesela. Jednak tuż przed przybyciem pary młodej, trzej ubrani na czarno mężczyźni - Stavros, Fistach i Robal - wciągają do sali pobitego chłopaka i barykadują się. Terroryści? Wojna gangów? A może policjanci z niekonwencjonalnym podejściem do prawa?... Rzeczywistość jest znacznie dziwniejsza.


----


9 marca o godz. 22.00 zapraszamy na Maraton Filmowy - Noc Horrorów!
W programie trzy filmy: Silent Hill, Amityville i The Grudge-Klątwa 2 - premierowo!
Spędź noc grozy w Multikinie.


----


W piątek, 23 lutego, powitamy na naszych ekranach:

Hannibal: Po Drugiej Stronie Maski
Ile twarzy może mieć jeden człowiek?
Jak wyglądała młodość najsłynniejszego seryjnego mordercy-kanibala w historii? Co wzbudziło w nim nieludzką ciekawość zbrodni? Czy młody Hannibal budził się w ciemnościach słysząc ryk owiec?
Młody Hannibal  podczas II wojny światowej w szokujących okolicznościach traci rodziców oraz siostrę. Ucieka z rodzinnej Litwy zajętej przez komunistów i dociera do Francji. Na miejscu spotyka niezwykłą Lady Murasaki, która wprowadza go do świata nienagannych manier, wyrafinowanej sztuki i nie tylko…

Dobry Agent
Burzliwa historia początków Centralnej Agencji Wywiadu - CIA!
Edward Wilson zna wartość dyskrecji i honoru, które były mu wpajane od dzieciństwa. Jako student Yale, zostaje zwerbowany do tajnego stowarzyszenia uniwersyteckiego dla przyszłych przywódców. Inteligencja Wilsona, jego reputacja oraz nieustanna wiara w amerykańskie wartości wróżą mu przyszłą karierę w wywiadzie, Wkrótce zostaje on zwerbowany do OSS..
Występują: Matt Damon, Robert De Niro, Angelina Jolie, Joe Pesci

Ghost Rider
Dawno temu, gwiazda kaskaderki motocyklowej, Johnny Blaze, zawarł pakt z diabłem, aby chronić tych, których kochał najbardziej: ojca i ukochaną z dzieciństwa, Roxanne. Teraz diabeł upomniał się o swoją własność. Za dnia Johnny jest kierowcą motocyklowym… a w nocy, w obecności szatana, staje się Ghost Riderem, piekielnym łowcą zbuntowanych demonów. Zmuszony do wykonywania poleceń szatana, Johnny pragnie za wszelką cenę stawić czoła swojemu przeznaczeniu i wykorzystać klątwę oraz swoją nadprzyrodzoną moc, aby chronić niewinnych.
W roli głównej Nocolas Cage

Zarezerwuj bilet on-line na www.multikino.pl i spędź filmowy tydzień w Multikinie!
Serdecznie zapraszamy!

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone