: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

26-02-2007 | Odział Zamknięty w wykonaniu Edenu

To był naprawdę ostry odjazd muzyczny. Niesamowity wieczór wśród tuzów muzyki szarpanej. Ale po kolei... W piątek o godzinie 19 Klub Eden napełnił się fanami rockowego grania. Na pierwszą falę poszedł zespół Mechaniczna Pomarańcza. Chłopaki mieli przed sobą ciężkie zadanie rozhuśtania zgromadzonej publiki. Wyszło im to całkiem nieźle i następna na scenie formacja elbląsko-3miejska kapela rockowa F/X, miała już gorącą atmosferę pod sceną. Zespół wykrzesał naprawdę ostry ogień z instrumentów, co było widać wśród zgromadzonej publiki.
Przed występem głównej gwiazdy wieczoru Oddziału Zamkniętego, nastąpiło sympatyczne rozlosowanie nagród. Każdy z biletem wstępu mógł zostać posiadaczem koncertowego gadżetu.
A potem...
Potem na scenę wkroczyli Oni. Jak to mówi stare muzyczne porzekadło, "stare gitary nigdy nie rdzewieją". Atmosfera na sali podskoczyła do 100*C, a publikę opanował szał;) Co tu zresztą więcej pisać. To trzeba było zobaczyć na własne oczy!!! Jeżeli jednak tam nie byliście zapraszamy do fotogalerii, która choć w części postara się oddać klimat tego niesamowitego koncertu.

Ekipa na Rockowo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone