: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-03-2007 | Firma FITNESS AUTHORITY

Firma FITNESS AUTHORITY powstała w styczniu 2004 roku. Została założona w oparciu o wieloletnie doświadczenie zdobyte w Stanach Zjednoczonych przez jej założyciela. Pozwoliło to w krótkim czasie na jej błyskawiczny rozwój. W pierwszym roku działalności 50% sprzedawanych suplementów diety w Polsce to suplementy importowane przez Fitness Authority, która jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produktów Universal Nutrition, Sci-Fit i akcesorii sportowych Raw-Power.
W ramach swojej działalności Fitness Authority propaguje zdrowy i aktywny tryb życia. Działania firmy ukierunkowane są na dostarczenie swoim klientom innowacyjnych i łatwych w użyciu rozwiązań w zakresie prawidłowego żywienia i rozwoju fizycznego.
Jej pracownicy to doświadczeni specialiści w dziedzinie dietetyki, specjaliści od marketingu oraz specjaliści od spraw wdrożeń. W ramach swojej działalności Fitness Authority propaguje zdrowy i aktywny tryb życia. Działania firmy ukierunkowane są na dostarczenie swoim klientom innowacyjnych i łatwych w użyciu rozwiązań w zakresie prawidłowego żywienia i rozwoju fizycznego.

Sklep z doskonałymi artykułami tej firmy znajduje się przy ul. Bałuckiego 9a w Elblągu.

Mocarna ekipa
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone