: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

02-03-2007 | Kino na obcasach.

W każdy pierwszy wtorek miesiąca zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie Kino na Obcasach. Imprezę rozpoczniemy od prezentacji tym razem poświęconych ślubom i weselom. W programie przewidziano pokaz sukni ślubnych - (z salonu ślubnego Atelier Ślubne), pokaz makijażu (niezależne konsultantki Mary Kay) oraz rozmowy z fotografem (Studio Dwa) i kamerzystą (Dan-Tech), DJ - Wodzirejem (DJ - Mieczu).

Po prezentacjach pokażemy najnowszą premierę "Testosteron".

Adamczyk, Szyc, Stuhr, Stelmaszyk, Kosiński, Karolak, Kot w porażająco śmiesznej komedii. "Testosteron" - najnowszy film Andrzeja Saromonowicza i Tomasza Koneckiego twórców filmów "Ciało", "Pół serio", to błyskotliwa komedia o współczesnych mężczyznach. Śmieszy, uderza świeżością spostrzeżeń i aktualnością problemów. "Testosteron" to 120 minut nie oglądającej się na  żadne tabu, nieskrępowanej zabawy, ale także chwile refleksji, których darmo szukać w innych komediach!

Czy wesele bez panny młodej może być udane? Jasne. Wystarczy siedmiu facetów, granych przez najlepszych polskich aktorów. Tytus, kelner, kończy nakrywać stoły do weselnego przyjęcia. Zaraz powinni zjawić się nowożeńcy. Jednak z weselnej limuzyny zamiast pary młodej wyskakuje trójka wściekłych mężczyzn w garniturach - Stavros, Fistach i Robal, którzy rzucają na ziemię sponiewieranego Tretyna. Wkrótce dołączą do nich pan młody Kornel oraz Janis. Wesele po ślubie - które się nie odbyło, bo panna młoda uciekła sprzed ołtarza - zamieni się w zwariowany ciąg bójek, dyskusji, toastów, zaskakujących zwrotów akcji i szokujących odkryć na temat związków damsko-męskich. Czego naprawdę pragną kobiety? Czego pragną mężczyźni? I co steruje miłością: rozum, uczucia, a może  biologia?

Sztuka "Testosteron" Andrzeja Saramonowicza - na podstawie, której powstał scenariusz filmu - jest od prapremiery w 2002 roku wielkim hitem teatralnym. Żadna polska sztuka współczesna nie ma obecnie tak wielu inscenizacji.

Mulitikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone