: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

07-03-2007 | Tygrys Okiem Ekipy

Środek tygodnia to taki dziwny dzień. Już wywietrzały wspomnienia z imprezowego weekendu, a do następnego, jeszcze kawał czasu. Tak więc na przypomnienie jak się bawił Elbląg w już "miniętym" weekendzie, zapraszamy do relacji z fotopstryków. Na celowniku naszego dzielnego redaktora Carlosa, pojawi się Tygrys. Czyli lecimy teraz do fotek z tych odjechanych chwil!!!

Po dość długiej przerwie ekipa Nocnego Elbląga wybrała sie do Tygrysa, aby pokazać wam, że również i tam ludzie potrafią bawić się bardzo dobrze - wprost wyśmienicie.
I tak też było w miniony owy weekend, to właśnie w Tygrysie poziom adrenaliny sięgał zenitu, a to wszystko za sprawa gorących pań, które swą "mową ciała" na parkiecie potrafiły pobudzić do życia każdego, przy gorących rytmach które wydobywały się z głośników, i otaczały każdego uczestnika imprezy.
A wszystko to za sprawa Tiger Dj's, którzy pilnowali by temperatura była bardzo wysoka w zimny wieczór :), zaś jedynym lekarstwem na ową temperaturę były drinki serwowane przez Tigerowskich barmanów :)

Jaka była to impreza możecie sami zobaczyć na fotkach.


Ekipa ze Wspomnieniem
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone