: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

10-04-2005  | Foto Timura i jego ekipy

Pod spodem to co tygrysy lubią najbardziej czyli własne, śliczne facjatki na fotosach. Tym razem okazji do tego dostarczył koncert zespołu Timur i jego drużyna. Więcej tekstu zapisanego o tym zespole, można odnaleźć na stronie firmowej.
Z mej strony powiem, że było naprawdę miło i nastrojową. Przez paletę dźwięków skocznych i rozśpiewanych, przewijały się słowa romansów i miłosnych marzeń. Niektórym te miłośne śpiewy przypadły bardzo do gustu;).
Właśnie doczytałem się nieco o historycznej przeszłości zespołu, jego zawirowaniach i przeszkodach. Mam nadzieje, że uda im się to wszystko przetrwać i dalej raczyć nas doskonałą muzyką w ich wykonaniu. No i gratulacje od Ekipy dla Gitarzysty zespołu, który "dorobił" się potomka;) Oby ten radosny fakt skłonił zespół do jeszcze lepszego śpiewania.
A teraz znikam do arcyciekawych rzeczy, które muszę przygotować w ramach wspaniałych zajęć okołozabawowych. A Wam, nasi drodzy czytelnicy, pozostaje tylko życzyć miłego obadywania poniższych fotek.

hospes
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone