: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

13-04-2007 | Live Act – Sobota Bowling w rytmach Dyskotekowych.


Live Act - (ang. Pokaz na żywo). Początkowo potoczne określenie, obecnie oficjalne zapożyczenie z języka angielskiego terminu określającego grupę artystów występujących na żywo.

W sobotę zapraszamy więc na Act, tym razem gośćmi Sobotniego Rezydenta Dj Romeo będą artyści z Krakowa Marcin Urzędowski (spec od instrumentów perkusyjnych) i znany nam Tomasz „Mieczyk” Mieczkowski ( saksofon) z Olsztyna. Impreza zapowiada się znakomicie, hybryda Djembe- Sax’u- Dj’a porwie na parkiet każdego.
Do spotkanie w Sobote.

Dj Romeo -  Roman Ciechowski ( Gdynia )
W kilku zdaniach  :
Już za życia  zyskał miano człowieka legendy  , jednego z najbardziej doświadczonych ludzi z
branży , na którego wiedzy i doświadczeniu obecnie kształci się wielu adeptów sztuki dj ‘skiej .
Jego kariera zaczęła się   w 1990 roku  
Przez wiele lat był czołowym prezenter muzycznym  większości klubów  Sopotu  w tym słynnego
Fantomu .
W 2001 roku obejmuje rezydenturę  Clubu Galaxy  , tworząc wizerunek całości  kierując klubem
wedle obowiązujących w danym momencie trendów  .

Tomasz Mieczykowski ( Olsztyn), -znany w środowisku artystycznym jako Mieczyk. Saksofonista ,muzyk sesyjny występujący na scenach Polski i za granicą ,biorąc udział w imprezach klubowych ,koncertach polskich artystów muzyki pop i jazz . Od trzech lat współpracujący na stałe jako saksofonista w zespole Norbiego, znany również ze współpracy z artystką Niką Jagger, z którą udzielał się nagrywając jej debiutancki album! Współpracuje grając z Dj-ami na terenie całego kraju łącząc muzykę klubową z żywym instrumentem.

Marcin Urzędowski (Kraków)- Miłośnik kultur pierwotnych, zwłaszcza kultur ludów Mande Afryki Zachodniej. Muzyk uprawiający muzykę perkusyjną,  twórca licznych inicjatyw pro afrykańskich. Od 7 lat propaguje w Polsce mało znane aspekty kulturowo historyczne afrykańskiej muzyki perkusyjnej. Nie ogranicza się jednak  tylko do najbardziej znanego nośnika owej kultury, jakim jest Djembe. Choć to jego ulubiony instrument, to gra także na licznych instrumentach afro kubańskich, brazylijskich, a także na skonstruowanych przez siebie instrumentach perkusyjnych.
Muzyk sesyjny, na stałe współpracujący z licznymi zespołami .Współtworzy liczne produkcje Dj’skie, w których wykorzystuje swoje bębny.  Uczestnik licznych warsztatów prowadzonych przez najlepszych polskich i afrykańskich bębniarzy, m in. warsztaty u Kuby Pogorzelskiego, Marka Raissa,  Jossego Torresa, Ladiego Diawarry, Mustapha Seck, Shlomo Bar, Nikodema Bąkowskiego.

BC
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone