: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

24-04-2007 | Weekend przedmajowy w MADAME

Weekend przedmajowy 27-28 kwiecień


Madame startuje w piątek. Zapominamy o pracy i studiach. Hedoniści startują wieczorem.
W rytmy klubowe wprowadza dj Martin Krause [resident Madame].  
20:00-21:30 happy hours 4all Sobieski drinks.
Uśmiechnięte twarze, kolorowe drinki w oprawie disco house i latino. Podryw, flirt oraz nowe znajomości. Czerwone logo na Garbary. Madame - rozrywka szyta na miarę.


Sobota to apogeum rozrywki
Dynamiczne rytmy. To co znamy i lubimy ...
Gwarancję mocnej rozrywki zapewnią
Dj Lone [Mandarynka/3city] i Martin Krause [resident Madame].
Będzie grubo. Step by step, step by hits!

Piątek 27 kwiecień

Martin Krause [2nd resident Madame]

Martin w swoich setach skupia się na rożnych odmianach niekomercyjnego, energetycznego house'u, lawirując od soufulu, poprzez brzmienia wokalne, nie stroniąc od doborowego latino oraz funky, az po deep. Bardzo ceni sobie elementy jazz i tribal, kreujac dzieki ich polączeniu nastroje odbiorcow. Debiutował w Wielkiej Brytanii w klubie Kandi Bar, gdzie przez ponad rok był rezydentem. Podczas rezydentury w Kandi Bar,  jego talent zostaje dostrzezony, co owocuje licznymi bookingami w londynskich klubach oraz w greckim klubie Cameo Island. W Polsce można było go usłyszeć w poznańskiej rozgłośni radiowej RMI FM oraz w takich klubach jak Mandarynka (Sopot), Mandragora (Gdynia), Terytorium (Poznań)... Najbardziej ceni sobie wytwornie takie jak: Knee-Deep, Soulfuric, Subliminal,  Azuli, OM Records, Transport, Le Mans, Jellybean Recordings.
Grał z takimi Dj'ami jak: Dj Ismael (Majorca), Dj Costantino Boozi (Grecja) oraz polskimi jak: Mira El Toro (Low Budget; Madame), Fangstick (Theathre of Sound), Proffee (Faktoria), Mikan (Mandragora), Sense (3city), Alexus (3city), Mike Slight(Mandaryka), Lone (Mandarynka) oraz mniej lub bardziej znanymi..

Sobota 28 kwiecień

dj Lone - [Mandarynka/3city] and dj Martin Krause [2nd resident Madame]

Lone - jego muzykę określa się jako funky-electro-sexy-vocal-house. Ta nazwa najbardziej oddaje różnorodność gatunków, które serwuje klubowiczom w swoich setach. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął ponad 4 lata temu. Od tego czasu występował we wszystkich liczących się klubach Trójmiasta. Jako najważniejsze wymienia Sfinksa, Faktorię, Klubową, Mandarynkę, Paprykę (Siouxy9), Mandragorę, Soho, Cobe,  Zooma. Regularnie zapraszany także do takich miejsc jak: Madame (Elbląg), Kwadrans (Koszalin), Pestka (Olsztyn) czy The Beach (Dębki). W 2004 roku został rezydentem w sopockim klubie Mandarynka z którym współpracuje do dziś. Jego występy stały się już dla większości klubowiczów rozpoznawalne, ze względu na wypracowany własny styl muzyczny. W 2006 roku rezydował w klubie „The Beach” w Dębkach, do którego powraca także w roku 2007. Zajmował się również oprawą muzyczną dla wszystkich imprez organizowanych przez telewizję TVN w Trójmieście, w tym także imprez związanych z Festiwalem w Sopocie 2006. Promotor imprez pod szyldem Totally Sexy House, na których występuje przy współpracy z zaprzyjaźnionymi muzykami.(Tommy-trąbka oraz Aleksandra-vocal). W marcu br.  obok  Miry El Toro oraz Sympatique-a rozpoczął współprace z nowym gdyńskim klubem „Boolvar” , wstąpił także do warszawskiej agencji artystyczno- bookingowej „2be3”.  Miał przyjemność zagrać z wszystkimi liczącymi się djami 3miasta i nie tylko. Jego ulubione labele to Royal Flush, Azuli, Mute, Gigolo, Defected, Egoiste, Joia Sweden.

Wstęp: FREE
Selection mode [on]

Stare miasto w Elblągu, ulica Garbary 19

www.madame-klub.pl ;-)

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone