: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

04-05-2007 | Co nowego w Multikinie?

Jak co miesiąc zapraszamy Panie na Kino na Obcasach. We wtorek 8 maja o godz. 20.00 Panie będą miały niepowtarzalną okazję zobaczyć podczas w jedynego seansu w Elblągu film "Malowany welon". Ten obraz z doborową obsadą aktorską wspaniale wpisuje się w tzw. kino kobiece. W filmie zobaczymy losy młodego małżeństwa, które walczy o swoją miłość.

Ta historia miłosna daleka jest od banału typu: poznali się, pokochali i mimo wielu przeszkód połączyli szczęśliwie swoje losy. Poznali się, owszem, ale pokochał tylko on i poślubił ją świadomy tego, że nie jest kochany. Ona, zblazowana panna z dobrego londyńskiego domu, musiała zgodzić się na małżeństwo, bo rodzice uznali go za dobrą partię. Niedługo po ślubie zdradziła go - trochę z nudów, a trochę dlatego, że mąż wydawał jej się kompletnie nieatrakcyjny. W tym punkcie ostatecznego, wydawałoby się, rozkładu tego nieudanego małżeństwa zaczyna się historia powolnego poznawania się dwojga obcych sobie ludzi. I rodzenia się głębokiego uczucia - wyrastającego z trudów dramatycznej codzienności.

Przed seansem z Panie zobaczą prezentację najnowszej kolekcji ubrań sklepu ANGEL, nowe kosmetyki i perfumy Collagen Beauty.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone