: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

11-05-2007 | Co nowego w Multikinie?

Maraton 11 maja (piątek) godz. 22:00
Noc Thrillerów

Deja Vu
W wyniku eksplozji na promie w Nowym Orleanie ginie kilkaset osób. Jak się później okazuje, nie był to wypadek, lecz sprytnie zaplanowany zamach terrorystyczny. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi agent federalny ATF (Biuro ds. Alkoholu, Tytoniu, Broni Palnej i Materiałów Wybuchowych) - Doug Carlin (Denzel Washington). Zostaje przydzielony do specjalnej jednostki, która wykorzystuje niezwykłą technologię, zwaną "zakrzywieniem przestrzeni". Krótko mówiąc, owi agenci są w stanie cofnąć się w czasie i zobaczyć, co wydarzyło się na promie bezpośrednio przed wybuchem.

"Déja Vu" to najnowsze dzieło Tony'ego Scotta - autora takich hitów, jak: "Top Gun", "Ostatni skaut", "Karmazynowy przypływ", "Fan", "Wróg publiczny", "Zawód: Szpieg" czy "Człowiek w ogniu". To produkcja, będąca połączeniem filmu kryminalnego i science-fiction.

Oszukać Przeznaczenie 3
To miał być jeden z najszczęśliwszych wieczorów w jej życiu - Wendy (Mary Elizabeth Winstead), uczennica najstarszej klasy liceum, umówiła się ze znajomymi na świętowanie zakończenia roku szkolnego w miejscowym lunaparku. Gdy cała gromadka ma już wsiadać do kolejki górskiej, Wendy nagle zaczyna się bać. Jej chłopak Jason (Jesse Moss) przekonuje ją, że strach wynika z obaw o utratę kontroli. Wendy pokonuje strach, ale gdy tylko pneumatyczna uprząż opuszcza się, zabezpieczając ją w fotelu, dziewczynę nachodzi nieodparte przeczucie, że wydarzy się koszmarny wypadek, w którym kolejka stanie się śmiertelną pułapką dla niej i jej znajomych.

Po otrząśnięciu się z przerażającej wizji, Wendy wpada w panikę i żąda, by ją wypuszczono. Siedzący obok niej kolega z klasy, Kevin (Ryan Merriman), decyduje się wysiąść razem z nią. Lewis (Texas Battle), widząc ich wyjście, naśmiewa się z Kevina i nazywa go mięczakiem. Wzajemne obelgi przeradzają się w bójkę, do szamotaniny dołączają inni i wkrótce grupka uczniów zostaje wyproszona z kolejki. Podczas gdy oni patrzą z dołu, jak bawią się inni, na górze przeczucie Wendy okazuje się koszmarną rzeczywistością: kolejka wymyka się spod kontroli i wszyscy jej pasażerowie giną.

Jednak to dopiero początek...

Ci, którzy cudem uniknęli śmierci, wkrótce przekonują się, że trudno jest uciec przeznaczeniu. Mieli umrzeć... a śmierci nie da się tak łatwo oszukać!

Niedługo po wydarzeniach w lunaparku śmierć upomina się o kolejną ofiarę - w ten tragiczny sposób Wendy zaczyna zdawać sobie sprawę, że wskazówki dotyczące nieuchronnego końca pozostałych przyjaciół znajdują się na zdjęciach, które zrobiła tamtego fatalnego wieczoru w wesołym miasteczku. Podczas gdy Wendy i Kevin próbują w desperacji zinterpretować wskazówki, które mogą uratować kolejne osoby, ich znajomi, jeden po drugim, giną w niewiarygodnie makabrycznych okolicznościach... a wkrótce przyjdzie kolej i na tę dwójkę.

Przeczucie
Linda Hanson (Sandra Bullock) mieszka w pięknym domu, ma kochającego męża (Julian Mcmahon) i dwie urocze córki. Pewnego dnia jej idealne życie zakłóci wiadomość o śmierci małżonka w wypadku samochodowym. Czy kobieta oddana swojej rodzinie może sobie wyobrazić gorszy koszmar? A może to naprawdę tylko wytwór jej wyobraźni? Następnego dnia Linda ponownie budzi się u boku jak najbardziej żywego męża...

Początkowo Linda podejrzewa, że wszystko było jedynie złym snem. Koszmar jednak się powtarza. Jednego dnia kobieta budzi się przy mężu, innego – opłakuje go. Bez najmniejszej przyczyny jej życiem zaczyna rządzić chaos.

Przerażająca wizja Lindy zapoczątkuje serię dziwnych wydarzeń, które przeczą logice czasu. W niesamowitych okolicznościach dowie się, że jej życie nie było tak idealne, jak wcześniej myślała. Chcąc za wszelką cenę uratować swoją rodzinę, Linda rozpoczyna szalony wyścig z czasem i losem, w którym stawką jest szczęście jej związku z Jimem


-----


W piątek 11 maja powitamy na ekranach Multikina

Dziękujemy Za Palenie
Big Tobacco to ogromny koncern tytoniowy. Nick Naylor, główny bohater tego filmu (w tej roli wystąpił Aaron Eckhart) pracuje tam, jako rzecznik prasowy. Wprost niesamowicie odpiera ataki mediów, które często są przeciwne lansowaniu palenia. Senator Ortolan Finistirre chce, aby na każdym opakowaniu papierosów znalazła się krótka, ale bardzo ważna wiadomość o zagrożeniach, jakie wywołuje palenie. Naylor w talk-show zdobywa się na podważenie tezy o szkodliwości tytoniu, a w ten sposób zjednuje sobie nawet producentów filmowych, którzy chcą promować palenie w filmach. Nick tłumaczy wszystko faktem, że musi spłacić hipotekę, ale nagle zaczyna rozważać, jak jego praca wpłynie na zachowanie dorastającego syna...
Godziny seansów
pt: 10:30, 13:15, 17:45, 20:00
sb, wt: 10:30, 13:15, 17:45, 20:00, 22:15
nd-pn, czw: 10:30, 13:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15
śr: 09:15, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15


Happy Wkręt
Dawno temu, w krainie baśni wszystko jest w doskonałym porządku: Kopciuszek na balu, Roszpunka opuszcza włosy w dół, a Śpiąca Królewna oczekuje na wielki pocałunek miłości. Wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu, wszystkie historie mają zakończyć się Happy Endem. Jednakże... gdzieś czai się mała komplikacja.

Mądry Czarodziej, który w Świecie Baśni odpowiada za równowagę pomiędzy dobrem i złem, udaje się na wakacje. Na straży bajkowych historii pozostają dwaj asystenci czarodzieja: Mambo i Munk. Niestety, znudzony monotonią zdarzeń Mambo popełnia fatalny błąd, który w konsekwencji powoduje, że zła macocha Frida przejmuje czarodziejską różdżkę ich "szefa". Celem Fridy jest przejęcie władzy nad Krainą Baśni, oraz umożliwienie zwycięstwa siłom zła. Frida pragnie zlikwidować zasadę odwiecznych happy endów: ...żyli długo i nieszczęśliwie.

W tym momencie Kopciuszek musi zagrać zupełnie nową rolę. Życie przerywa jej romantyczne marzenia. Nie może spokojnie czekać, aż odnajdzie ją czarujący Książę. Musi znaleźć sposób powstrzymania Fridy i przywrócić równowagę dobra i zła. Z najlepszym przyjacielem Rickiem u boku, z nieprawdopodobną drużyną Krasnoludów, oraz wspierającymi ją: Munkiem i Mambo, Kopciuszek wkracza do akcji. Czy sprosta zadaniu i znajdzie prawdziwą miłość tam, gdzie najmniej się tego spodziewa...
Godziny seansów
pt-nd, wt-czw: 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00
pn: 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 18:45

Plaga
Katherine Winter (Hilary Swank) nie wierzy w cuda, jedynie w fakty. Wykładając na uniwersytecie, stała się największą specjalistką od demaskowania rzekomych cudów. Jest wzywana w najdalsze zakątki świata, by badać płaczące figury, przypominająca świętych plamy na ścianach czy stygmaty na dłoniach. Jak dotąd, nie było tajemnicy, której nie wyjaśniłaby naukowo. Pewnego dnia odwiedza ją Doug Blackwell (David Morrissey), nauczyciel z małego miasteczka. Szuka on pomocy w sprawie dziwnych zjawisk, które według jego sąsiadów są plagami zesłanymi przez Boga. Katherine i jej kolega po fachu Ben (Idris Elba) dowiedzą się, że czasem cuda są zdradzieckie, a granica między wiarą a przesądem jest niebezpiecznie cienka.
Godziny seansów
pt-wt, czw: 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
śr: 13:30, 18:00, 20:15, 22:30

Przeczucie
Linda Hanson (Sandra Bullock) mieszka w pięknym domu, ma kochającego męża, Jima (Julian McMahon) i dwie urocze córki. Pewnego razu jej idealne życie zakłóca wiadomość o śmierci Jima w wypadku samochodowym. Ale następnego dnia Linda znowu budzi się u boku jak najbardziej żywego męża… Początkowo kobieta podejrzewa, że tragedia była jedynie złym snem. Koszmar jednak się powtarza.
Przerażająca wizja Lindy zapoczątkuje serię wydarzeń przeczących logice czasu. W niesamowitych okolicznościach dowie się, że jej życie nie było tak idealne jak myślała. Chcąc za wszelką cenę uratować rodzinę, Linda rozpoczyna szalony wyścig z czasem i losem, w którym stawką jest szczęście jej związku z mężem. Czy zdoła w nim wygrać?
Godziny seansów
pt-czw: 16:00, 18:30, 21:00


-----


Od piątku 11 maja Multikino zaprasza na specjalne seanse filmu "Jegomość Tischner i jego filozofia po góralsku".
Film powstał na podstawie serii "Historia filozofii po góralsku" autorstwa księdza Józefa Tischnera. Pod jego bacówką spotykają się przyjaciele, którym przypisał w książce role filozofów, by teraz powspominać nieodżałowanego życiowego przewodnika. Całość to ciepła opowieść pełna humoru, pochwały myślenia, wolności i radości życia, w której ksiądz Tischner formułuje wniosek - nie było Platona czy Arystotelesa, był jedynie Władek Trebunia Tutka z Białego Dunajca i Tadek Pudzisz z Gronkowa.
Reżyseria Artur "Baron" Więcek, scenariusz Witold Bereś. Obsada: Jerzy Trela, Krzysztof Globisz, Mariusz Benoit, Piotr Cyrwus i Mariusz Wojciechowski. Polska 2006.

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone