: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-05-2007 | [Madame] Resident Party!

[12V] Sobota?
Wiadomo, że będą wszyscy. Ona, On, Ty. Oni też. Wszystkie miejsca siedzące już dawno zarezerwowane. To jedyny dzień gdzie może być wszystko. Muzyka będzie też z segmentu premium. Dj Mira El Toro – pierwszy dj Madame. Rezydent, kompozytor muzyczny,  producent zielonej i czerwonej płyty Madame. On o  muzyce  klubowej wie wszystko. Wiadomo, że więcej niż wszyscy inni. W Madame w sobotę jest wszystko.


Rezerwacje? okay, ale na przyszły tydzień. 0 516 154 618

Selekcja. Wiksiarzom i jazdowiczom Madame dziękuje. Klub nie promuje marek ubrań sportowych.

MIRA EL TORO - Przede wszystkim jest diżejem housowym. Gra od 2000 roku. Zgłębia ten gatunek muzyczny na wielu płaszczyznach: poczynając od brzmień soulful, latin, vocal house'u po cięższe, przestrzenne i progresywne dźwięki z domieszką tribal'u. Nie jest to jednak wykładnią. Kierując się potrzebami imprezy i publiczności na parkiecie, płyty dobiera spontanicznie i z rozmachem, przemierzającym tym samym różnorodny i glęboki nurt house’u wzdłuż i wszerz.

Mira el Toro grał już z większością liczących się polskich dj'ów. Oprócz tego supporotował King Unique, Pete'a Heller'a, Jay Rogers’a, WaWa, Slacker’a, Grega Dorbana, Nigela Marcussen’a .W swojej dynamicznie rozwijającej się karierze grał w wielu klubach w Polsce, gdzie wciąż chętnie jest zapraszany: m.in. Klatka ( Wa-wa ), Blu , Soda bar, Pewex (Łódź) Sono (Bydgoszcz) Mc(Lublin) Sfinks, Enzym, Sanatorium, Soho, Sopi, B.W.A., Syntetyk, Faktoria, Cafe Zoppot (Sopot) Mandragora, Coco. (Gdynia ) Metro, C.O.B.E, Tutanchamon,GGOG, Mechanik, U- bot, Kwadrat, Punkt, Parlament.(Gdańsk) Afro Medusa ( Jastarnia) N.O.C ( Jastrzębia Góra) i wielu innych. Grywał także poza granicami naszego kraju w klubie Bionic Circus w Toronto oraz na rave'ach w Souble Beach.

Sety Mira el Toro można było usłyszeć w Radiostacji oraz na antenie Radia Gdańsk z którym współpracował przy tworzeniu audycji „Klubowe granie”. W 2003 roku dołączył do kolektywu LowBudget , w którego skład wchodzą designerzy, dj-e oraz sportowcy. Obecnie jest rezydentem w trzech klubach na Pomorzu (“Madame” Elbląg/”Malibu Beach Bar“ Chałupy/“Dębki The Beach” Dębki,"Boolvar Gdynia" ). Od jakiegoś czasu komponuje także własne utwory.

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone