: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-05-2007 | Ligowe zwycięstwo

      Wczoraj o 16.30 w Bowling Club odbył się mecz II Polskiej Ligi Bilardowej gdzie zawodnicy z Elbląga gościli Arkadię Junior Tczew. Arkadia przyjechała do nas w swoim najmocniejszym składzie z Krzysztofem Kusą na czele i opiekunem młodzian Arkadiuszem Sząszor. W składzie Elblążan znaleźli się: kapitan drużyny Zbigniew Samsel, Sławomir Zakrzewski, Rafał Rumiński oraz Krzysztof Wodecki.
W pierwszym meczu nasi zawodnicy zostali rozstawieni do poszczególnych gier a goście się dopasowywali zaś w drugim starciu odwrotnie.
     Na tradycyjnej odmianie 8-bil stanął Sławek przeciw Krzysztofowi Kusa. W 9-bil zagrali Rafał przeciw Mateuszowi Sząszor oraz Krzysiek przeciw Bartoszowi Kołakowskiemu, zaś na 14/1 Zbyszek mierzył się z Krzysztofem Szczepańskim. Pierwszy mecz zakończył Krzysztof Wodecki łatwo ogrywając przeciwnika 10:5 i dając pierwsze zwycięstwo gospodarzom. Następnie po dobrej końcówce Zbyszek wygrywa w 14/1 w stosunku 100:80. Najwięcej akcji było w meczu Rafała, który po tym jak przegrywał 0:4 a następnie 2:6 był w stanie doprowadzić do remisu 7:7, a nawet wysunąć się na prowadzenie 9:8 po to by ostatecznie przegrać 9:10 z Mateuszem. Na szczęscie Sławek po zaciętym boju wygrał w stosunku 10:7, co dało całkowite zwycięstwo i 3 punkty w lidze.
     W drugim spotkaniu nastąpiła całkowita zamiana przeciwników. Zbyszek w 14/1 po bardzo szybkim meczu ograł Bartosza Kołakowskiego w stosunku 100:21. Równie szybko goście doprowadzili do wyrównania 1:1, gdyż Rafał przegrał z Krzysztofem Kusa w 8-bil w stosunku 2:10. Bardzo wyrównany pojedynek stoczyli Sławomir Zakrzewski i Krzysztof Szczepański ostatecznie zakończony 10:8 dla Sławka. Krzysiek ani na moment nie oddał prowadzenia w meczu w 9-bil z Mateuszem Sząszorem, który ostatecznie zakończył się 10:7 jednak uznania należą się zawodnikowi Arkadii, który przy stanie 9:5 nie poddał się i wygrał jeszcze 2 partie jednak przewaga była za duża.
     Ostatecznie Elblążanie zwyciężyli w obu spotkaniach 3:1 3:1 i zdobyli komplet punktów. Czekamy na więcej sukcesów i życzymy powodzenia!!

K
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone