: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

15-05-2007 | [MADAME] Myślisz już o weekendzie?

Środek tygodnia, myślisz już o weekendzie?

Weekend rozpocznie w [18V] Piątek dj Martin Krause [resident Madame]. Wychowanek londyńskich klubów, miejsca gdzie house ma swoją stolicę. Wysoki poziom techniczny, jeden z najlepiej zapowiadających się dj`i  na Pomorzu. Jego sety są chwalone na znanych vortalach klubowych, skąd dostaje zaproszenia do klubów znanych z TV w całej Polsce. Martin wypromował na Północy Polski (również Madame)kawałek Magic Destination, z charakterystycznym saksofonem, w listopadzie zeszłego roku. Teraz można posłuchać tego w radiach internetowych i innych klubach. On już tego nie gra - promuje nowe wartości muzyczne. Special Promo w Madame 4U – Drink do 21:oo za FREE.

Sobota [19V] Hair SHOW with LONDA LOOK and Step by step. Step by hits!

W tym dniu moc atrakcji w MADAME. Pokaz stylisty fryzjerskiego na parkiecie. Camil wykreuje kilka dziewczyn. Pokaże nowe trendy, tak jak w kobiety będą wyglądać na ulicach za jakiś czas. Czy długie włosy spotkają się z maszynką elektryczną? Impreza wspierana przez markę LONDA.
Klimat imprezy będzie na wysokim poziomie. Dj Lone [Mandarynka/3city] and dj Martin Krause [resident Madame] – najlepiej spisujący się ostatnio duet w Madame wykorzysta najlepsze nagłośnienie w tej części kraju.

W MADAME się dzieje.

Rezerwacja FREE 0 516 154 618 – zostało trochę miejsc. Madame radzi się pośpieszyć.

www.madame-klub.pl

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone