: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

18-05-2007 | Najlepszy pocałunek w Elblągu!

Już w najbliższą sobotę 19 maja w elbląskim Multikinie odbędzie się kolejny etap ogólnopolskiego konkursu telewizji Viva Polska na najlepszy pocałunek w Polsce - Usta Usta Tour!

Do Elbląga przyjedzie m.in. prezenterka Kasia, znana z prowadzania programu randkowego "Rendez Vous", która od kilku miesięcy wspólnie z ekipą odwiedza różne zakątki Polski i pomaga młodym ludziom w odnalezieniu ich drugiej połowy. Tym razem będzie rozmawiać także z istniejącymi parami, które dadzą wyraz swojemu uczuciu w formie pocałunku. Całość będzie utrwalana na kamerze, a najciekawsze momenty wydarzenia trafią na antenę Viva Polska do specjalnego wydania „Rendez Vous”. Najlepiej całujące się pary przejdą do dalszych etapów konkursu i ostatecznie spotkają się w finale.

Dla całujących się par przewidziano wiele nagród, m.in. odtwarzacze mp3/mp4 firmy TRAK, bilety do Multikina oraz talony na Telepizzę. A to wszystko za jedno cmoknięcie! Wszyscy obecni w Multikinie mogą spodziewać się też licznych gadżetów od Vivy.

Do zabawy zapraszane są wszystkie zakochane pary oraz osoby szukające swojej drugiej połowy. To będzie Wasz dzień!

Start rejestracji do konkursu w sobotę 19 maja o 17:00, start samego wydarzenia o 18:00. Gorąco zapraszamy na całuśne show wszystkich ochotników i widzów!

Konkurs organizuje telewizja Viva Polska we współpracy z Agencją Joytown - www.joytown.pl. Więcej o akcji i programie na stronie www.randki.viva-tv.pl

Natalia Miszczak - Joytown
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone