: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

16-05-2005  | Krótko o.......JUWENALIACH

Czym są w życiu przeciętnego studenta Juwenalia???? A jak określić kim jest przeciętny student?????? Należy najpierw podzielić studentów na kilka typów:

Pierwszy to typ imprezowicza, który zawsze w głowie ma już plany na najbliższe wolne chwile, które spędzi na zabawie w gronie znajomych w pubach, dyskotekach i itp., gdzie dobrze się bawi przy niewielkiej ilości piwka.

Drugi typ to półimprezowicz - jego myśli kręcą się tylko wokół piwa - gdzie i ile się napije oraz jak następny dzień przeżyje na silnym kacu.

Trzeci typ to nieimprezowicz - jest to osobnik, który kiedy słyszy słowo impreza natychmiast mówi ze ma dużo nauki, albo, że ma cos do załatwienia i z reguły na imprezach nie bywa, a jeśli już się zjawi to rozgląda się po sali jakby szukając gdzie się ukryć i niestety rozwala całą imprezę.

Ostatni typ to normalniak - nauka w ciągu dnia i przed sesja, ale jeśli jest impreza to bawi się na całego i nie pije wielkich ilości piwa. Czasami, jak zaszaleje, to trudno - kac następnego dnia, ale to "pikuś", bo on zawsze jakoś sobie poradzi, "spada zawsze na cztery łapy jak kot".

Więc kim jest przeciętny student????

To mieszanka wybuchowa złożona z tych wszystkich typów. I to jest w nim (lub niej) najlepsze!!! Zawsze się dobrze bawi ale nie zapomina że studia to również nauka. Dla takiego studenta JUWENALIA to czas kiedy może nie myślec o zbliżającej się sesji, może po prostu przyjśc i się zrelaksować, dobrze bawić i pić piwko w dobrym towarzystwie. To czas kiedy zabawa jest na pierwszym miejscu a w studentach budzą się demony imprezowicza, piwo leje się beczkami, a studenci się integrują. I to jest sedno tej imprezy.

Podczas Juwenaliów studenci pokazują mieszkańcom miasta jak należy się bawić, jak przeżywać swoje życie aby było ciekawe i pełne wspomnień, ale jednocześnie jest to również dla części studentów - organizatorów - poważny sprawdzian ich umiejętności organizacyjnych, tego, jak sobie radzą w prawdziwym życiu gdzie nikt ich nie oszczędza, gdzie trzeba zapomnieć o beztrosce i wziąć się do roboty!!!!
Więc jeśli jesteś tylko uczestnikiem wspomnij o tych ludzikach w czerwonych koszulkach, którzy biegają abyś mógł się dobrze i bezpiecznie bawić.


Mamuśka
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone