: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/PajeczynaClub/?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

30-05-2007 | Dzień Dziecka w Multikinie

Jeśli ktoś poczuje się zmęczony wiosennymi upałami proponujemy skorzystać filmowej oferty elbląskiego Multikina. Na Dzień Dziecka Studio Walt’a Disney'a przygotowało premierę swojej najnowszej produkcji - "Rodzinkę Robinsonów". Film naszych najmłodszych widzów zabierze w podróż w czasie.

"Rodzinka Robinsonów" to animowana historia  o małym geniuszu, który uwielbia wynalazki. Bohater  wyruszy w podróż, która zaprowadzi go do miejsca, jakiego nawet on by nie wymyślił. Miejsca, w którym słowo "niemożliwe" już nie istnieje: do przyszłości. W przyszłości pozna zwariowaną rodzinkę Robinsonów. To oni pomogą mu odkryć niesamowite i wzruszające sekrety. W polskiej wersji językowej filmu usłyszymy m.in.: Tomasza Kota, Wiesława Michnikowskiego i Agatę Kuleszę.

Z okazji premiery "Rodzinki Robinsonów" Multikino przygotowało pokazy tańca nowoczesnego. W dniach 1 czerwca (godz. 15.45 i 18.00) i 2 czerwca (godz. 13.30 i 15.45) przed wybranymi seansami filmu widzowie będą mogli zobaczyć grupy ze Szkoły Tańca INTERDANCE o ciekawych nazwach  C.I.A. - Całkiem Interesujące Artystki oraz K.G.B. - Kulturalna Grupa Babeczek prowadzone pod opieką choreograficzno-trenerską mgr inż. Wojciecha Borkowskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone