: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

12-01-2004  | Co nieco o serwisie...

Niechaj i moje słowa znajdą się gdzieś tutaj... Mam napisać coś o portalu... Coś w rodzaju przewodnika, lecz sądzę, że każdy wytrawny kosmonauta wie gdzie co i jak. Biorąc jednak pod uwagę, że możecie być już po kilku głębszych pozwolę sobie na tę okoliczność spłodzić małe co nieco.
Lokale - tu znajdą się strony miejsc dostarczających nam wszystkim rozkoszy żołądkowych. Dla niektórych będą to zwykłe mordownie, dla innych wytrawne restauracje. Mam nadzieję, że zaspokoimy Wasze oczekiwania i dostarczymy z czasem kompleksowy przewodnik po tych miejscach.W strefie losu znajdziemy konkursy dla kosmonautów, ganiających po naszym portalu w poszukiwaniu gratisowego browarka, lub innych ciekawych nagród ufundowanych przez nas, lub też przez sponsorów, których - zważywszy na nasze portfele - szczególnie mocno zapraszamy do współpracy.Opowieści przy piance - to miejsce dla tych wszystkich, którzy w stanie mniejszego bądź większego upojenia alkoholowego stworzyli coś, czego nikt im nigdzie nie opublikuje, a szkoda byłoby o tym zapomnieć. My to zrobimy! Nadsyłajcie zatem swoje wiersze, wierszyki, opowiadania. Podzielcie się z nami swoją filozofią i wizjami.
Forum - to coś dla tych, którzy chcą o czymś pogadać - zasady takie jak na każdym innym forum, tylko tematyka troszkę inna. Tak więc zapraszam wszystkich gadających, piszących, myślących antyabstynentów do czynnego uczestnictwa w naszym serwisie!
Mniej bądź bardziej ważna jest również reklama. Jak widzicie miejsca mamy tu jeszcze sporo, więc serdecznie zapraszamy do składania swoich banerków na naszym koncie e-mail, a pieniążków na koncie bankowym. Zapewniamy promocje - pytajcie po prostu o szczegóły i będzie git!
Chyba tyle już wystarczy... idę na piwo!

voophroo
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone