: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

25-05-2005  | Juwenalia: gorąco w Edenie

Pierwsi studenci zaczęli pojawiajć się w kubie Eden już koło 16. Ogólnie panowało przekonanie, że organizacja w tym miejscu była żałosna. Studenci narzekali na wszystko. Na brak darmowych kiełbasek (łakomczuchy!), brak grochówki (okropne łakomczuchy!!) oraz napis przy wejściu "zakaz wnoszenia alkoholu" (piwko za 3 zł sprzedawane w Edenie nie mogło mieć szklanej konkurencji). Może lepiej nie wymieniać tych wpadek. Narzekająca część studentów się zmieniała - wychodziła i wchodziła cały czas.
Nie oznacza to jednak, że studenci się nie bawili. Ten kto umie się bawić nie musi mieć wszystkiego podanego na tacy. Pod sceną wielu skakało, tańczyło, klaskało i wiwatowało. Przecież student potrafi zapewnić sobie nastrój lub troszkę więcej wydać tych trzech złotych - musi tylko chcieć. W rozbawionym tłumie brakowało tylko rozbawionej kadry pedagogicznej z uczelni pod sceną. Na wielkim grilowaniu w Edenie pojawiła się reprezentacja wykładowców na czele, której był Pan Prorektor. Z uśmiechem przyglądał się rozbawionej częęci studentów. Może On również miał ochotę poskakać w rytm muzyki? Jeżeli tak, to szkoda, że się nie przyłączył. W tym dniu przecież każdy ma prawo się bawić :-)
Co się działo dalej trudno pisać - mrok ogarnął wszystkich i było słychać tylko pękającą od skakania ziemię i śpiewy. Może z kilka dni okaże się czy nikogo nie pochłonęła pęknięta skorupa ziemska. Może ktoś woła o pomoc ze środka naszej planety? Jeżeli tak, to pewnie ma telefon komórkowy i niedługo do nas zadzwoni. Wtedy postaramy się mu jakoś pomóc. A póki co bawmy się dalej :-)

Skorpionica
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone