: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

06-06-2007 | [MADAME] Czwartek After Session Party

Madame już w czwartek zaczyna After Session Party. Codziennie inny dj, codziennie inna muzyka.

[Czwartek 7 czerwca] Start 20:00 Impreza zaczyna się przy barze - kończy na dole.  Dj Martin Krause swoim stylem zachęci do zabawy. Party zdecydowanie dla osób z wolnym od zajęć piątkiem.


Akademia Madame Temat: Selekcja w Madame


Mimo sporego już stażu ciągle kontrowersyjna jest selekcja Madame. Pokrótce dziś wyjaśnimy po co ona jest, czego dotyczy i jak funkcjonuje.
      Zadaniem selekcjonera w Madame jest filtrowanie przy wejściu osób, które potencjalnie mogą stanowić zagrożenie dla osób znajdujących się w lokalu. W ten sposób ingerencja ochrony ogranicza się do minimum, przez co klienci Madame czują się bezpieczniej oraz mogą się skupić na zabawie, a nie na swoich plecach.
    Selekcjoner sprawdza również czy osoby wchodzące posiadają nienaganny ubiór. Nie chodzi  tu o ilość pieniędzy wydanych na odzież,  a dobór rzeczy, które ma się na sobie. Zdecydowanie odpadają buty sportowe znanych marek, dresy, koszule flanelowe rodem z budowy okolicznych dróg, ubrania noszone w spodniach i spięte mocno paskiem „strażackim”.
     Przy okazji wakacji warto zwrócić uwagę na skarpety w sandałach. To nie wygląda fajnie ani w lokalu ani na ulicy. Panowie dbajmy o stopy i nie wstydźmy się ich pokazywać. Ostatnia kwestia, na która zwraca uwagę selekcjoner jest stan upojenia alkoholem. Osoby przesadnie pijane nie są wpuszczane do lokalu. Tracenie równowagi i odbijanie się o klubowiczów od wejścia nikomu się nie podoba.
    Ostatnia kwestia to wiek. Do Madame wpuszczane są osoby powyżej 21 roku życia by równomiernie ukształtować rynek towarzyski. Zdarza się tak, że ze względu na mylący wygląd selekcjoner wpuści osoby 19-20 letnie. Nie sposób każdego legitymować, ponieważ jest to źle kojarzone.      Warto pamiętać z wykładu, że selekcja jest zrobiona dla dobra osób będących w lokalu, a nie dla utrudnień.  Madame ma świadomość, że przy każdej inicjatywie pojawiają się błędy, jednak staramy się by ten margines był jak najmniejszy.

Madame
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone