: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

puby restauracje
kawiarnie kluby
pizzerie hotele
dyskoteki bary

www.facebook.com/pages/Amore-mio-restauracja/789867621089971?fref=ts

Strefa Reklamy:


rozrywka elblag nawynos

u daniela elblag
rozrywka elblag nawynos
www.restauracjaduchowka.pl

22-06-2007 | Co nowego w Multikinie? (aktualizacja)

Najbardziej oczekiwany film roku

"Shrek Trzeci"

Już od 29 czerwca w Multikinie

Bycie królem to zdecydowanie nie jest zajęcie dla każdego - zwłaszcza dla ogra, którego zapach przypomina smród oparów unoszących się nad najdalszymi ostępami bagniska. Ostatnią rzeczą, jakiej pragnął Shrek poślubiając Fionę, było panowanie nad królestwem Zasiedmiogórogrodu. Kiedy jednak jego teść, król Harold zaczął chorować, to właśnie Shrek został kandydatem do korony. Teraz, jeśli niechętny nowym obowiązkom kandydat na króla nie znajdzie godnego zastępcy, do końca życia będzie wkręcony w królowanie.
Jak gdyby Shrek nie miał wystarczająco na głowie, to jeszcze księżniczka Fiona ma dla niego maleńką niespodziankę. Oszołomiony obowiązkami wynikającymi z panowania nad Zasiedmiogórogrodem i zbliżającym się ojcostwem, Shrek rozpoczyna poszukiwania jedynego dziedzica do królewskiego tronu - od dawna zaginionego kuzyna Fiony, zbuntowanego Artiego. Gdy ogr wyrusza w drogę, jego nemezis Książę z Bajki podnosi do góry swoją przystojną głowę i wraca do królestwa, aby przejąć nad nim panowanie. Mając u boku Osła, zawsze uprzedzająco grzecznego Kota w Butach, a także Fionę i jej koleżanki księżniczki, Shrek i Artie muszą uratować królestwo, aby wszyscy mogli w końcu "żyć długo i szczęśliwie".
DreamWorks Animation S.K.G. przedstawia produkcję PDI/DreamWorks "Shrek Trzeci" w dystrybucji Paramount Pictures. Reżyseria - Chris Miller, obsada - Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Rupert Everett, Justin Timberlake, Julie Andrews, John Cleese, Eric Idle, Cheri Oteri, Amy Poehler, Maya Rudolph, Amy Sedaris, John Krasinski and Ian McShane. Pomysł - Andrew Adamson. Scenariusz - Jeffrey Price & Peter S. Seaman oraz Chris Miller & Aron Warner. Produkcja - Aron Warner. Drugi reżyser - Raman Hui. Producenci wykonawczy - Andrew Adamson i John H. Williams.


Jeśli chcesz zobaczyć ten film szybciej niż wszystcy przyjdź na przedpremierowy pokaz - noc 28 na 29 czerwca godz. 00:01

Pozostałe godziny od 29 czerwca

pt-czw: 10:00, 11:00, 12:15, 13:15, 14:30, 16:45, 17:45, 20:00, 22:15


-----22 czerwca powitamy na ekranach Elbląskiego Multikina 3 nowości

Hostel 2

W styczniu 2006 roku scenarzysta i reżyser w jednej osobie, Eli Roth, przyprawił o zimny dreszcz emocji widzów na całym świecie przedstawiając swój ociekający krwią, przerażający obraz "HOSTEL". Film znalazł się w grupie najpopularniejszych produkcji 2006 roku, a rok później jego twórca zabiera nas w kolejną podróż do jeszcze bardziej mrocznych zakamarków ludzkiej duszy...
W filmie "Hostel 2", trzy młode Amerykanki przebywające w Rzymie postanawiają wyrwać się na weekend do odludnego miejsca, gdzie mogłyby trochę odpocząć. Do egzotycznego spa, miejsca w którym można zapomnieć o bożym świecie, zrelaksować się i zabawić zaprasza je piękna i wyrafinowana znajoma.
Czy dziewczyny znajdą oazę spokoju, której szukają? Czy też może staną się pionkami w okrutnej grze, żywym towarem i przedmiotem fantazji chorych umysłów uprzywilejowanych ludzi z całego świata, którzy zapuszczają się w odległe zakątki Europy, żeby realizować swoje wynaturzone fantazje?

Za sprawą pierwszej części serii HOSTEL, Eli Roth ugruntował swoją pozycję uznanego twórcy filmowego, jaką zapewniła mu już debiutancka przebojowa produkcja z 2002 roku "Śmiertelna gorączka" Cabin Fever. W filmie "Hostel 2" Roth po raz kolejny zaprasza swoich fanów do podjęcia podróży do krainy, gdzie tłumione żądze i emocje raz uwolnione przynoszą makabryczne konsekwencje.

Godziny wyświetlania:

pt: 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15
sb-nd, wt: 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30
pn, śr-czw: 11:15, 13:30, 15:45, 18:00, 20:15, 22:30


Mr Brooks

Oto pan Brooks: odnoszący sukcesy biznesmen, hojny filantrop, kochający mąż i ojciec, filar lokalnej społeczności. Oddana żona (Marg Helgenberger) nie widzi poza nim świata, a córka (Daniele Panabaker) jest dla niego prawdziwym źródłem radości.
Jednakże pan Brooks ukrywa mroczną tajemnicę. Prowadzi drugie życie, o którym nikt nie wie. Jest seryjnym mordercą, który dzięki nieprzeciętnej inteligencji i metodyczności pozostaje poza jakimikolwiek podejrzeniami. Choć od dłuższego czasu nie popełniał już zbrodni, to jednak jego potworne alter ego, Marshall (William Hurt) ponownie rozpala w nim patologiczną żądzę mordu. Ale tym razem, poddając się złowrogiemu impulsowi do uśmiercenia pary kochanków, pan Brooks popełnia pierwszy błąd. Zostaje zauważony przez fotografa - podglądacza (Dane Cook), który zaczyna go szantażować dziwacznym żądaniem.
Na tropie całej sprawy jest detektyw Atwood (Demi Moore), która ma osobiste powody, aby zaciekle ścigać seryjnego zabójcę.
Pan Brooks zdaje sobie sprawę, że balansuje na krawędzi, chyba że będzie w stanie nadal ukrywać swoje drugie życie i prawdziwą twarz.

Godziny wyświetlania:

pt: 15:00, 17:45, 20:15
sb, pn-czw: 16:45, 19:15, 21:45
nd: 18:45, 21:15


A Właśnie Ze Tak

W komedii opowiadającej o tym, kiedy nadchodzi czas samodzielności Michael Lehmann (Jak pies z kotem (The Truth About Cats &Dogs), 40 dni i 40 noc (40 Days and 40 Nights), Śmiertelne zauroczenie(Heaters) zebrał cztery niesamowite aktorki, gwiazdy filmu A właśnie, że tak!
Daphne Wilder (Diane Keaton, Lepiej późno niż później (Something's Gotta Give), Rodzinny dom wariatów(The Familly Stone) Ojciec chrzestny - trylogia (The Godfather trylogy ) to matka, która nie zna żadnych ograniczeń i żadnych granic. Samotnie wychowała trzy wspaniałe dziewczyny, by stały się wyjątkowymi kobietami, o jakich marzy każda matka. Problem w tym, że córki Daphne najchętniej by ją... udusiły.
Matka postanawia znaleźć swojej najmłodszej córce idealnego mężczyznę. Bez wiedzy córki publikuje w internecie stosowne ogłoszenia w tej sprawie. Sytuacja komplikuje się, gdy dyktowane dobrą wiarą działania Daphne stają się początkiem serii komicznych sytuacji. I choć wszystkie znaki na niebie i ziemi zdają się jej mówić, że powinna przestać, kierowana myślą o bezwzględnym dobru i szczęściu córki, kobieta nie daje za wygraną.


Czy mężczyzną marzeń Daphne (znaczy się Milly) jest odpowiedzialny architekt Jason [Tom Everett Scott, Wszyscy święci (Saved), Jedyna prawdziwa rzecz (One Trua Thing)], a może kochający wolność miłośnik rocka Johnny [Gabriel Macht, Dobry agent (The God Shepherd), Rekrut(The Recruit)]? Daphne nie przestanie naciskać, przypochlebiać się, sugerować i łokciami wpychać w życie Milly, aż naprawi w ten sposób wszystkie błędy swojej młodości, albo... doprowadzi swoje córki do szału.
Kiedy ojciec Johnny'ego, Joe [Stephen Collins, Krwawy diament (Blood Diamond), serial Siódme niebo (7-th Heaven], zakochuje się w Daphne, życie głowy rodziny Wilderów nabiera rozpędu, a w głowie powoli godzącej się ze starością Daphne pojawia się pytanie, czy przypadkiem zbytnia uwaga poświęcana córkom, nie jest sposobem na ignorowanie swoich własnych problemów.
W przezabawnym starciu pomiędzy pokoleniami i przekonaniami relacje pomiędzy matką i córkami zostaną wystawione na szereg nieprawdopodobnych prób. Teraz dziewczyny będą starały się zrobić wszystko, żeby pomóc Daphne odkryć prawdy i niemożliwości matczynej miłości oraz odnaleźć odpowiedź na pytanie, kiedy to się powinno zacząć, a kiedy skończyć?

Komedia producentów Mojego wielkiego greckiego wesela z rewelacyjną rolą Diane Keaton (Lepiej późno niż później, Zmowa pierwszych żon)

Atrakcyjna rozwódka Daphne Wilder (Diane Keaton) to matka, której miłość rodzicielska nie zna granic. Samotnie wychowała trzy dorosłe córki: rozsądną Magie (Lauren Graham), seksowną i beztroską Mae (Piper Perabo) oraz czarującą Milly (Mandy Moore), która działa na mężczyzn jak lep na muchy. Dla Daphne, odkąd wybrała życie singielki, dzieci stały się sensem życia.

Chcąc oszczędzić swojej najmłodszej córce rozczarowań i błędów, przedsiębiorcza Mama postanawia znaleźć dla niej idealnego mężczyznę. W końcu kto, jak nie ona, ma wiedzieć najlepiej czego potrzebuje jej ukochane dziecko? Czy jednak córka podzieli tę opinię...? Role nieoczekiwanie odwrócą się, gdy to matka spotka spóźnioną miłość. Teraz to córki zaczną układać scenariusz jej życia.

Godziny wyświetlania:

pt: 09:15, 16:00, 18:15, 20:30
sb: 09:15, 11:15, 16:00, 18:15, 20:30
nd: 16:00, 18:15, 20:30
pn: 09:15, 16:00, 18:15, 20:30
wt, czw: 09:00, 16:00, 18:15, 20:30
śr: 18:45, 21:00


-----


"Noc kina" w sieci Multikino - 22 czerwca (piątek) godz. 23:00 – 5:00
Noc Kina to wyjątkowa okazja do nadrobienia zaległości filmowych o nietypowej porze (w najkrótszą noc roku).
-Impreza wzorowana na Nocy Muzeów
-Pokazy filmowe we wszystkich salach kinowych
-Pokazy 8-10 różnych filmów
-Filmy pogrupowane w bloki tematyczne (komedie, horrory, sensacje, polskie, kultowe)
-Filmy wybrane wcześniej spośród 50 tytułów - w głosowaniu internautów na stronach www.multikino.pl i www.filmweb.pl (największy polski portal filmowy)
Podczas Nocy Kina w Multikinach nie zabraknie dodatkowych atrakcji – zorganizowane będą specjalne promocje w kinowych barkach i konkursy z nagrodami.
Bilety: 10 zł (normalne) i 5 zł (z kartą Multikinomaniaka i Club Nokia) do nabycia w kasach Multikina.


-----


W najbliższy weekend w ramach "Poranków filmowych w Multikinie" w całej Polsce pokażemy filmy ze Scooby-Doo.
23 i 24 czerwca - "Scoobie-Doo poznaje Flip i Flapa".
Zapraszamy na szalony poranek z twoimi ulubionymi bohaterami.
Aby wejść na pokazy oglądaj Cartoon Network, odkryj tajne hasło i podaj je w najbliższym Multikinie. (liczba miejsc ograniczona).

Multikino.
komentarze archiwalne

kim.elblag.pl udaniela.elblag.pl multikino.pl astoria dystkoteka elblag epoca dyskoteka elblag arbiter vip elblag prohibicja

: startujemy : : lokale gastro : : newsy : : kontakt :

Właścicielem serwisu nocnyelblag.pl jest Agencja Reklamowa PROMONET24
Copyright - 2003-2015 - Elbląskie Vademecum Imprezowicza. Wszystkie prawa zastrzeżone